Žymų Archyvai: 🔞 Merginos pirmas kartas

Idiliškas pirmas kartas prie jūros

Mano pirmasis kartas vyko dar šią vasarą, būnant Palangoje prie jūros. Tuo metu man buvo jau devyniolika, o nuo šio rudens pradėjau pirmuosius studijų metus. Iš esmės viskas jau rodė į brandų gyvenimą, tik vis dar trūko antrosios pusės… Iki šiol nebuvau turėjusi nei vieno vaikino Tikrai nesu labai neišvaizdi, bet koją šioje srityje neabejotinai… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: džiaugiuosi savo sprendimu

Draugavom mes nuo 14 metų. Buvom klasiokai, suolo draugai, draugai, pora. Vieni kalbėdavo, kad atrodom kvailai, kad visada esam kartu. Kiti tiesiog įprato, kad mes visur dviese. Bet visi, kaip susitarę, žiūrėjo į mus kaip į labiausiai patyrusius lovos reikaluose. Nors tiesa tokia, kad mes nesimylėjom. Mes miegodavom vienas pas kitą, bučiuodavomės, liesdavom, kiek patys… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: laiku ir vietoje

Savo pirmą kartą patyriau pirmame kurse su vaikinu, su kuriuo jau kuris laikas susitikinėjome. Kalbant apie santykius, jie buvo pasiekę tą stadiją, kai būtų buvę galima pykti jei pradėtų bendrauti su kita, bet kaip ir nieko konkretaus ir apibrėžto. Ar juo labiau viešo. Kažkurį vakarą jo bendrabučio kambaryje Mes žiūrėjom filmus (dabar ima juokas, nes… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: Ne visada reikia skubėti

Manau, aš paskubėjau. Taip, tai buvo mano pirmoji meilė mokykloje ir skraidžiau padebesiais kiekvieną kartą susitikus. Žinoma, jis buvo vyresnis. Tas, kuris galėjo man parodyti daugiau, nei galiu pamatyti pati. Išvykos, laikas kartu, draugai, vakarėliai. Artėjo mano šešioliktas gimtadienis Galvojau, kad tai didis jubiliejus (taip ir buvo, nes didesnio nelabai buvau patyrusi) todėl nusprendžiau išnuomoti… Skaityti toliau »

Pirmas kartas – Smalsumo auka

Nežinau ką rašyti ir kaip. Pamenu, kai pamačiau jį pirmą kartą. Tada jis pasirodė man nepasiekiamas, turėjo kažką, kas traukė kaip magnetas. Žiūrėjau į jį, nes patiko žiūrėti. Nesitikėjau, jog jis bent pažvelgs į mane. Nors ir atkreipiu vyr.g. atstovų dėmesį (nesigiriant) , bet nemaniau, kad jis pastebės mane. O buvo atvirkščiai, priėjo ir užkalbino.… Skaityti toliau »

Pirmas kartas – Ta vieta norėjo, bet galva ne

Tai va jau gal metus skaitau ivarius pasakojimus ir vis galvodavau kada gi man bus mano pirmas kartas… Pries 4 dienas mes susitikom Nezinau kas bet kazkaip vienas kita pradejom labai traukti, buvom prie verkiu rumu ten pasigraibem aistringai pasibuciavom nuo tada iki sendien snekam iki paryciu mobu… sendien as pas ji nuvaziavau… ziurejom filma,… Skaityti toliau »

Pirmas kartas su kūno kultūros mokytoja

Praėjo dvi dienos po mano aštonioliktojo gimtadienio ir liko vos viena savaitė iki mano mokyklos išleistuvių. Visus pastaruosiuos metus svajojau apie seksą su moterim. Aš niekad nesu to dariusi, iš tikrųjų net niekada apie tai negalvojau iki tol kol mokytoja Loreta neatėjo į mūsų mokyklą. Ji – tai nauja kūno kultūros mokytoja ir ji beprotiškai… Skaityti toliau »

Pirmas kartas man su Tomu

Ilgai svajojau apie savo pirmą kartą, daugybė mano draugių jau buvo praradusios nekaltybę ir kaskart mums visoms susitikus gyrėsi savo seksualiniu gyvenimu. Aš visada norėjau, kad mano kaip merginos pirmas kartas būtų ypatingas, turiu omenyje, kad visada svajojau apie pirmąjį seksą su ypatingu žmogumi. Tomas buvo mano kaimynas, mes gerai sutarėme, tačiau niekad nebuvome artimi.… Skaityti toliau »