Pirmas kartas: Ne visada reikia skubėti

pagal | 2022/07/30

Manau, aš paskubėjau. Taip, tai buvo mano pirmoji meilė mokykloje ir skraidžiau padebesiais kiekvieną kartą susitikus. Žinoma, jis buvo vyresnis. Tas, kuris galėjo man parodyti daugiau, nei galiu pamatyti pati. Išvykos, laikas kartu, draugai, vakarėliai.

Artėjo mano šešioliktas gimtadienis

Galvojau, kad tai didis jubiliejus (taip ir buvo, nes didesnio nelabai buvau patyrusi) todėl nusprendžiau išnuomoti pirtį ir sukviesti draugus. Žinoma, neplanuotai tai gavosi gimtadienio bumas, nes dalyvavo ne tik mano, bet ir jo draugai. Vokiškas alus šešiolikmetės gimtadieny nėra gera idėja, bet, matyt, kitaip jau ir dabar nebūna. O ypač, kai tavo draugas jau pilnametis.

Po vidurnakčio, apsvaigau šiek tiek per daug

Palikusi draugus linksmintis užlipau į antrą aukštą prigulti. Matyt, buvau užsnūdus, nes nepastebėjau kada šalia manęs atsirado jis. Nepasakyčiau, kad mane išgąsdino jo lytėjimas ir bučiniai šiek tiek kitokie nei įprasta. Išsigandau turbūt labiausiai tada, kai ėmė atseginėti liemenėlę ir traukti kelnaites žemyn (ir suknelė, matyt, buvo ne tokia jau šešiolikmetei skirta). Pamenu, kad lik ir buvo kažkokios mintys priešintis, sakyti ne, bet alus ir aptingdė, ir sakė: o gal, davai, pabandom.

Pabandėm. Skaudėjo

Blaškė mintys, kad apačioje linksminasi draugai ir bet kas bet kada gali ateiti. Baiminausi, kad atvažiuos tėvai. O ir patalai skleidė tą nemalonų pirties drėgmės kvapą. Buvau labai įsitempusi, todėl skaudėjo. Bet nekraujavau. Po visko jaučiuosi visiškai išvariusi šampano burbuliukus iš galvos ir pasiruošus šokiams.

Su juo išdraugavom puse metų. Buvo dar bandymų mylėtis, bet jie nebuvo geresni nei tas pirmas kartas – įsitempimas, skausmas kartojosi.

Manau, kad čia ir buvo didžiausia klaida – nelabai pavykusi ir paankstinta pirmoji patirtis. Jei turėčiau jaunesnę sesę, būtinai paprotinčiau šiek tiek luktelėti ir pasirinkti kiek padoresnę vietą, kad pirmas kartas neįsimintų kaip šampano sukelto galvos skausmo, besisukančių lubų ir stebeilijimosi į pirties stogą pojūtis.