Žymų Archyvai: 🔞 Pirmo karto istorijos

Skaitytojo patirtis: mano pirmas kartas su klasės drauge

Skaitytojas atsiuntė savo pirmo karto istoriją. Jis dalinasi aplinkybėmis, kuriomis prarado savo nekaltybę. Tokios situacijos, manytume, gali pasitaikyti dažno jauno žmogaus gyvenime. Todėl siūlome paskaityti ir pagalvoti ar tokios pirmosios patirties norite. Taip pat, galbūt prisiminsite patys ir norėsite pasidalinti savo patirtimi. Visai nesvarbu – ji bloga ar gera. Tokios istorijos gali padėti tiems, kurie… Skaityti toliau »

Idiliškas pirmas kartas prie jūros

Mano pirmasis kartas vyko dar šią vasarą, būnant Palangoje prie jūros. Tuo metu man buvo jau devyniolika, o nuo šio rudens pradėjau pirmuosius studijų metus. Iš esmės viskas jau rodė į brandų gyvenimą, tik vis dar trūko antrosios pusės… Iki šiol nebuvau turėjusi nei vieno vaikino Tikrai nesu labai neišvaizdi, bet koją šioje srityje neabejotinai… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: džiaugiuosi savo sprendimu

Draugavom mes nuo 14 metų. Buvom klasiokai, suolo draugai, draugai, pora. Vieni kalbėdavo, kad atrodom kvailai, kad visada esam kartu. Kiti tiesiog įprato, kad mes visur dviese. Bet visi, kaip susitarę, žiūrėjo į mus kaip į labiausiai patyrusius lovos reikaluose. Nors tiesa tokia, kad mes nesimylėjom. Mes miegodavom vienas pas kitą, bučiuodavomės, liesdavom, kiek patys… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: laiku ir vietoje

Savo pirmą kartą patyriau pirmame kurse su vaikinu, su kuriuo jau kuris laikas susitikinėjome. Kalbant apie santykius, jie buvo pasiekę tą stadiją, kai būtų buvę galima pykti jei pradėtų bendrauti su kita, bet kaip ir nieko konkretaus ir apibrėžto. Ar juo labiau viešo. Kažkurį vakarą jo bendrabučio kambaryje Mes žiūrėjom filmus (dabar ima juokas, nes… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: Ne visada reikia skubėti

Manau, aš paskubėjau. Taip, tai buvo mano pirmoji meilė mokykloje ir skraidžiau padebesiais kiekvieną kartą susitikus. Žinoma, jis buvo vyresnis. Tas, kuris galėjo man parodyti daugiau, nei galiu pamatyti pati. Išvykos, laikas kartu, draugai, vakarėliai. Artėjo mano šešioliktas gimtadienis Galvojau, kad tai didis jubiliejus (taip ir buvo, nes didesnio nelabai buvau patyrusi) todėl nusprendžiau išnuomoti… Skaityti toliau »

Pirmas kartas: aš ir vyresnė mergina

Mano dabartinė mergina perskaičiusi visą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją nusitempė mane į filmą. Iš jo išėjau prunkšdamas, nes kažkodėl savo pirmojo karto partnerę įsivaizduoju dabar gyvenančią būtent taip: medžiojančią jaunesnius vyrukus, juos supančiotus ir tiesiog ritmingai judančius dubeniu. Juokiuosi ir dabar, tai rašydamas. Ne, mano pirmas kartas nebuvo supančiotas ir fone nesigirdėjo botagėlių čiauškėjimas. Nors,… Skaityti toliau »

Jo pirmas kartas: palapinėje gamtoje

Kai mano draugai jau tai darė aš žaidžiau kompiuterinius žaidimus ir skaičiau knygas. Nesakau, kad nesvajojau apie savo pirmąjį kartą, kai pamatysiu merginą nuogą gyvai ir sužinosiu, kas tai per jausmas būti joje. Matyt, nebuvo likusios nei vienos Kamasutros pozos, kurios nebūčiau išnagrinėjęs ir įsivaizdavęs savęs tame veiksme. Bet, kai draugai ir klasiokai sėkmingai vaikščiojo… Skaityti toliau »

Pirmas kartas – Smalsumo auka

Nežinau ką rašyti ir kaip. Pamenu, kai pamačiau jį pirmą kartą. Tada jis pasirodė man nepasiekiamas, turėjo kažką, kas traukė kaip magnetas. Žiūrėjau į jį, nes patiko žiūrėti. Nesitikėjau, jog jis bent pažvelgs į mane. Nors ir atkreipiu vyr.g. atstovų dėmesį (nesigiriant) , bet nemaniau, kad jis pastebės mane. O buvo atvirkščiai, priėjo ir užkalbino.… Skaityti toliau »

Pirmas kartas – Ta vieta norėjo, bet galva ne

Tai va jau gal metus skaitau ivarius pasakojimus ir vis galvodavau kada gi man bus mano pirmas kartas… Pries 4 dienas mes susitikom Nezinau kas bet kazkaip vienas kita pradejom labai traukti, buvom prie verkiu rumu ten pasigraibem aistringai pasibuciavom nuo tada iki sendien snekam iki paryciu mobu… sendien as pas ji nuvaziavau… ziurejom filma,… Skaityti toliau »