Temos Archyvai: Kulinarija

Kulinarijos naujienos, receptai, maisto ruošos ir gaminimo patarimai. Sveika mityba ir naudingi straipsniai. Išmokite gaminti skanius patiekalus namuose greitai ir paprastai

Keisčiausios vyrų dietos

Įprasta manyti, kad dietos yra tik dailiosios lyties atstovių reikalas, kurios dėl tobulos figūros pasiryžusios kelias savaites valgyti vien salotų lapus. Tačiau istorijoje būta atvejų, kai vyrai nenusileido moterims ir lygiai taip pat laikėsi griežtų ir neįprastų dietų. Dalinamės neįtikėtinomis istorijoje pasižymėjusių vyrų patirtimis. Pitagoras Visiems gerai žinomos Pitagoro teoremos autorius laikomas vienu pirmųjų vegetarų,… Skaityti toliau »

Kaip išsirinkti elektrinį virdulį: brangesnis nereiškia geresnis

Nusprendėte atnaujinti savo elektrinį virdulį? Ilgai negalvoję – nusipirkote patį brangiausią rinkoje. Ir esame tikri, kad viskas buvo padaryta teisingai. Nuvilsime jus. Elektrinį virdulį reikėtų rinktis ne pagal kainą, o pagal individualius pageidavimus. Šiame straipsnyje pasakojame, kodėl stiklinis arbatinukas geresnis už plastikinį, kokį kaitinimo elementą turi turėti kokybiškas modelis ir į ką dar atkreipti dėmesį… Skaityti toliau »

Vietnamietiška žąsienos sriuba

Ar pastebėjote, kad jau prasidėjo paskutinis žiemos mėnuo. Aišku, kovas dar bus ne ką mažiau žiemiškas, bet faktas, kad žiema eina į antrą pusę, yra labai džiuginantis. Nepatinka man gramdyti sniego nuo automobilio, eiti tipenant mažais žingsneliais, atidžiai žiūrint po kojomis, kad tik nepaslysčiau, arba keltis tamsoje ir pastoviai matyti paniurusį dangų. O ir galiausiai… Skaityti toliau »

Žąsino kaklo sriuba

Tikrai žinau, kad tai žąsino kaklas. Mat buvo Kalėdos ir kepėme žąsį, bet po to, kai vyrai ištyrė, pasirodo kepėme ne žąsį, o žąsiną. Atrodė, kad viskas šventės nebebus… visi kep žąsį, o pas mus ne tas paukštis. Bet viskas baigėsi gerai. Pasirodo ir visiškai absoliučiai šventinis Žąsinas buvo suvalgytas, riebūs pirštai nulaižyti, o vyno… Skaityti toliau »