Temos Archyvai: Paslaugos

Lietuvoje siūlomų paslaugų aprašymai bei naujausi įmonių pasiūlymai. Kainų palyginimai, paslaugų terminai, paslaugos mažuose Lietuvos miesteliuose.

Inovatyvūs daugiabučiai – geros kokybės gyvenimas

Didmiesčių gyventojai gali džiaugtis, kad šiuo metu statybų rangovai siūlo labai daug įvairių projektų, kurie atitinka ir skirtingų žmonių poreikius. Apskritai šiuo metu statyba vis dar auga, poreikis įsigyti tokius namus, kurie yra modernūs ir pritaikyti XXI amžiaus žmogaus poreikiui – nei kiek nemažėja. Renkasi mažesnius būstus Pastebima, kad lietuviai vis dažniau renkasi mažesnius butus.… Skaityti toliau »

Ką svarbaus turėtų žinoti kiekvienas, kuris ieško komercinių patalpų Vilniuje?

Turint savo nuosavą verslą, reikia stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl darbuotojų, kurie dirba jūsų įmonėje. Tinkama darbo aplinka gali pritraukti potencialius darbuotojus, kurie bus savo srities specialistai ir neš didelę naudą įmonėje. Todėl pats įmonės įvaizdis yra labai svarbus, neretai pirmas įspūdis yra susidaromas iš to, kaip atrodome. Tad pamačius įmonės patalpas,… Skaityti toliau »

Priežastys, kodėl turėtumėte parduoti, o ne remontuoti seną automobilį

Turite seną automobilį? Jeigu prireikė remonto darbų, tuomet greičiausiai sukate galvą, ar verta pasikliauti meistru ir jį remontuoti, ar geriau iš karto kreiptis į automobilių laužo supirkėjus. Pateikiame keletą priežasčių, kodėl automobilį parduoti yra kur kas paprasčiau ir kur kas labiau apsimoka, nei atlikti remonto darbus. Remontas kainuos brangiai Remontuoti seną automobilį neapsimoka, kadangi jo… Skaityti toliau »

Ką daryti su senomis kino juostomis?

Jeigu turite senas kino juostas – reikia jomis tinkamai pasirūpinti. Saugoti ir tuo pačiu jose esamus video rodyti kitiems žmonėms, kadangi tai yra visų mūsų turtas. Ypač tokiu atveju, kai kalba eina apie kino juostas. Džiugu, kad yra tokia paslauga kaip kino juostos įrašo skaitmeninimas. Nors dažniausiai atliekamas kino juostos 8 mm ir 16 mm… Skaityti toliau »