Temos Archyvai: Sportas ir laisvalaikis

Nauja tinklinio lyga Vilniuje

Ieškote geriausios tinklinio patirties Vilniuje, kurioje varžybos derėtų su draugyste? Ieškokite Vilniaus tinklinio elito – aukščiausio lygio miesto mėgėjų lygos, kurioje įgūdžiai dera su sportiniu meistriškumu, o sportinis meistriškumas – su jaudinančiu atletiškumu. Septynios dinamiškos komandos ir įsipareigojimas siekti meistriškumo – “Vilnius Volleyball Elite” kviečia visų lygių žaidėjus prisijungti prie žaidimo ir pakylėti savo žaidimą… Skaityti toliau »

Kaip išsirinkti metalinę gertuvę?

Gertuvė yra madinga, patogi ir praktiška. Žinoma, jei pasirinksite tinkamą modelį. Daugumos pirkėjų klaida yra ta, kad jie žiūri į korpuso spalvą, dizainą ir prieinamumą, tačiau nepaiso tikrai svarbių kriterijų. Jei nenorite švaistyti pinigų, patariame perskaityti šį straipsnį. Surinkome svarbias rekomendacijas ir radome tinkamų gertuvių variantų. Gertuvės medžiaga Saugiausia medžiaga, kuri nereaguoja su skysčiais. Metalinės… Skaityti toliau »

Kaip pasirinkti restoraną Palangoje?

Renkantis restoraną Palangoje reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Jūsų apsisprendimą gali lemti tai, kokios virtuvės patiekalų norite, restorano atmosfera ir net vieta. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums išsirinkti puikų restoraną kitam valgymui. Portalo redakcijos patarimai: Pirma, pagalvokite kokią virtuvę mėgstate. Palangoje yra daug įvairių restoranų – nuo tradicinių lietuviškų iki tarptautinių patiekalų. Jei galvojate… Skaityti toliau »