Skaitytojo patirtis: mano pirmas kartas su klasės drauge

pagal | 2022/08/11
Skaitytojas atsiuntė savo pirmo karto istoriją. Jis dalinasi aplinkybėmis, kuriomis prarado savo nekaltybę. Tokios situacijos, manytume, gali pasitaikyti dažno jauno žmogaus gyvenime. Todėl siūlome paskaityti ir pagalvoti ar tokios pirmosios patirties norite. Taip pat, galbūt prisiminsite patys ir norėsite pasidalinti savo patirtimi. Visai nesvarbu – ji bloga ar gera. Tokios istorijos gali padėti tiems, kurie ruošiasi savo pirmam kartui.

Mano pirmasis kartos vyko su klasės drauge, kuriai nei iki tol, nei pirmojo karto metu ir po jo iki pat šiol nejaučiau ir nejaučiu absoliučiai jokios simpatijos. Tad suprasti esminę tokio partnerės pasirinkimo priežastį tampa pakankamai nesunku – alkoholis.

Tai vyko prieš ketverius metus

Kai kartu su geriausiu draugu nuvykome į savo klasiokės aštuonioliktąjį gimtadienį. Nebuvo ji nei išskirtinai graži, nei išskirtinai protinga – bet išsiskyrė ji tuo, jog buvo ypač socialiai aktyvi. Todėl jos draugų ratas buvo tiesiog milžiniškas. Tad nors aš ir draugas bendravome su ja pakankamai retai, bet į šią šventę buvome pakviesti (kaip ir dar per šimtą žmonių).

Didelė išnuomota sodyba, milžinišku maisto ir alkoholio kiekiu nukrauti stalai bei šalia esančiame ežere paruoštos vandens pramogos lėmė tai, jog vakarėlis įsivažiavo pakankamai greitai. Būtent dėl to, dar saulei visiškai nenusileidus, nemaža mūsų dalis jau nebepasižymėjo aukšto lygio aplinkos suvokimu – daugelis rinkosi sėdėti arba gulėti, kai tuo tarpu vaikščiojantys išlaikyti tiesios linijos dažniausiai nesugebėjo.

Pirmas kartas

Tad aš, kaip ir keletas kitų, ilgai nesikankinau. Užkilau į antrąjį pagrindinio sodybos pastato aukštą ir įlindau į vieną iš kambarių su siekiu pailsėti. Bet jame radau ir pačią šventės organizatorę, kuri ganėtinai aiškiai spinduliavo tikrai slogią nuotaiką. Žinant jos statusą toje šventėje išeiti ir palikti negalėjau, tad po sumišimo minutėlės prisėdau prie jos ir paklausiau kas nutiko. O tuomet sekė ne tik ilgas jos pasakojimas apie savo emocijas, bet ir mudviejų pirmasis kartas…

Į ilgus santykius tai neišaugo, kas yra suprantama – visa tai buvo tik alkoholio padarinys. Bet teigti, jog šią istoriją prisimenu su nuoskauda būtų melas, nes tai suteikė išties didelę pasitikėjimo savimi dozę. Ji pridėjo daugybę potencialo žiūrint į mano tiek socialinę, tiek ir darbo perspektyvą.