Atsitiktinis seksas klube: jos patirtis

pagal | 2022/08/13

Nepavadinčiau savęs vakarėlių liūte. Mėgstu barus, draugų kompaniją. Bet nė karto nėra buvę taip, kad prašėlčiau visą savaitgalį kažkur su ta pačia suknele ir grįžčiau namo sekmadienį vakare. Arba pirmadienį – iš darbo tiesiai į darbą.

Nežinau, kas man tada užėjo

Buvau po skausmingų skyrybų. O tą vakarą, kaip tyčia, jis sugalvojo man paaiškinti, ką aš turėčiau daryti, o ko ne. Pavyzdžiui, nevilkėti tos aptemptos suknelės, kurioje mano sulieknėjusi figūra (per jį) atrodė puikiai. Tokių nervų kamuolių kamuodama išvykau su merginomis į klubą, kur nei šampano, nei kokteilių ar dėmesio netrūko.

O jį iki manęs atviliojo toji suknelė, nes kitokio paaiškinimo nerandu. Puikus šokėjas, stipraus stoto ir švelnaus žvilgsnio – tiesiog puikus jaunikis vidury šokių aikštelės. Taip, mintyse jau šokau mūsų vestuvėse ir visai nerūpėjo, kad jo rankos pernelyg įžūliai slankioja mano kūnu tuo metu, kai buvom žmonių minioje.

Šitaip šokdinama atsidūriau netoli VIP kambariuko

To, kur šiaip smalsuolių akys nelabai pasiekia. Rodos, ten linksminosi jo draugai, bet nespėjau pasitikslinti, nes kai įvirtom ten jis mane bučiavo taip, kaip niekas nėra bučiavęs. Gal tai ir tiesa, o gal tiesiog šampano burbuliukams taip atrodė. Kad ir kaip – man patiko ir tuo mėgavausi.

Mėgavausi ir VIP kambario tualeto vėsumu, į kurį jis mane įtempė. O ten veiksmas nesustojo. Kol viena ranka slydo klubu, kita sugriebė krūtį. Čia pasirodė ir suknelės privalumai – ta krūtis greitai nebebuvo dengiama jokiu medžiagos sluoksniu ir jis galėjo laisvai žaisti su mano speneliu.

Kai pakėlė mano suknelės apačią

Aš jau nebeturėjau jėgų ir noro priešintis. Pati bandžiau sagstyti jo marškinių sagas, tačiau jis to neleido. Tiesiog atsisegė kelnes ir išsitraukė parodyti tai, ką davė gamta. Greitai mano rankos ėmė glamonėti tai, ką jis turi geriausio.

Keli bučiniai į kaklą, stiprūs krūtų spustelėjimai ir jau jis nebelaukė – iš kišenės išsitraukė prezervatyvą, užsidėjo ir nieko nelaukdamas įstūmė į mane. Man neliko nieko kito, tik aiktelėti.

Iki tol buvau įpratusi, kad prieš skverbiantis

Patikrina ar aš jau pasiruošusi – pirštais pačiupinėja mano makštį, pamasažuoja ar pastimuliuoja. O čia be jokių skrupulų įsiskverbė – arba buvo tikras savo galiomis, kurios akivaizdžios, arba jam nerūpėjo ką jausiu aš.

Stūmių neskaičiavau, bet nemanau, kad užtrukom ilgai – man buvo pernelyg daug įtampos nuo adrenalino, kažko naujo potyrio. Jam užteko viena ranka sugriebti sėdmenį, kita krūtį, smarkiau stumtelėti savo dubenį link manęs, tuo pačiu čiulpiant kaklo odą ir aš patyriau dievišką orgazmą. Po manęs atsekė ir jis.

Po to viskas vyko dar greičiau

Ištraukė, nusiėmė prezervatyvą, nuleido suknelės apačią, pakėlė, kad uždengtų krūtį ir paėmęs už rankos vėl išvedė į šokių aikštelę. Suvokdama, kad aš tikrai atrodau kaip tik ką išdulkinta, nuėjau į tualetą. Ten pabandžiau susitvarkyti makiažą, o tam nepasisekus tiesiog išsikviečiau taksi ir gėdingai pabėgau.

Galiu džiaugtis tuo, kad tai buvo saugus seksas

Ir tuo, kad tikrai įsimintinas. Žinau, kad tokio nuotykio nekartosiu niekada gyvenime, nes juk tai ne man. Bet išbandžius nesiruošiu verkti kampe – vertėjo vien dėl potyrio. Bet jei man tai papasakotų draugė, tai nepagailėčiau moralo jai. Žinoma, nutylėdama ką pati veikiau tą vakarą, kai dingau iš kompanijos akiračio.