Temos Archyvai: Automobiliai

Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios?

Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios? Yra kelios pagrindinės variklio dalys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, kai kalbama apie remontą. Svarbiausia variklio dalis yra alkūninis velenas. Ši dalis padeda stūmoklių linijinį judesį paversti sukimosi energija, kuri suka ratus. Jei ši dalis yra pažeista, tai gali sukelti didelių problemų jūsų varikliui. Kita svarbi variklio dalis yra… Skaityti toliau »

Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu?

Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu? Techninė pagalba kelyje neretai būna naudinga ne tik tuomet, kai automobiliui prireikia pagalbos po autoįvykio, bet ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, kai baigiasi benzinas, nuleidžia padangą ir panašiai. Tokiais atvejais apsimoka kviesti meistrą, kuris išspręs problemą ir leis toliau važiuoti tikslo link. Kiek laiko trunka remonto… Skaityti toliau »

5 klausimai ir atsakymai apie krovinių pervežimo paslaugas

Norite kuo daugiau sužinoti apie krovinių pervežimo paslaugas? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Bandysime pateikti pačius svarbiausius faktus, kurie padės Jums suprasti, kodėl krovinių pervežimas yra tokia gera paslauga ir tuo pačiu – kodėl ja verta pasinaudoti. Žinoma, yra labai daug priežasčių – kada reikia savo sferos specialistų šiam darbui. Bandysime atskleisti… Skaityti toliau »

Kaip pasirinkti akumuliatorių?

Kaip pasirinkti akumuliatorių? Akumuliatorius – tai prietaisas, kuris kaupia energiją ir paverčia ją elektros energija. Jį sudaro vienas ar daugiau elektrocheminių elementų, kurie cheminę energiją paverčia elektros energija. Akumuliatoriai naudojami šiuose daiktuose: automobiliuose, sunkvežimiuose, žemės ūkio technikoje, laivuose, motocikluose, laisvalaikio prekėse ir begalėje kitų elektronikos prietaisų. Normalu, jog laikui bėgant akumuliatoriai susidėvi ir praranda savo… Skaityti toliau »