Temos Archyvai: Automobiliai

Apie automobilių nuomą verslui

Kiekviena įmonė turi savuosius resursus ir galvoja kaip juos geriau valdyti. Žinoma, jog kiekvienoje situacijoje visi stengiasi sutaupyti, tačiau nenori, jog visa tai kainuotų daugiau ilguoju laikotarpiu. Todėl automobilių nuoma verslui tampa vis svarbesniu aspektu įmonių strategijoje, leidžiančiu geriau valdyti transporto priemonių parką. Tolimesnėje eigoje išnagrinėsime verslo automobilių nuomos poreikius bei pasidalinsime įžvalgomis, kurias pateikia… Skaityti toliau »

Ar saugu leisti vaikui važinėti keturračiu?

Leidimas vaikui važinėtis keturračiu gali kelti didelį pavojų jo saugumui. Viena iš svarbiausių pavojų, susijusių su vaikais, važinėjančiais keturračiais, yra padidėjusi traumų ir nelaimingų atsitikimų tikimybė. Įvykus nelaimingam atsitikimui, draudimo bendrovės taip pat gali reikalauti nedelsiant pranešti, o tai tėvams gali sukelti rūpesčių. Prieš priimant sprendimą būtina apsvarstyti galimas pasėkmes, jei vaikui leistų važinėtis keturračiu… Skaityti toliau »

Ar įmanoma suremontuoti įskilusį stiklą?

Susidūrus su įskilusiu automobilio stiklu, prieš sprendžiant, ar jį taisyti ar pakeisti, svarbu įvertinti pažeidimo rimtumą. Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra įtrūkimo dydis ir vieta, taip pat stiklo amžius ir būklė. Temperatūros pokyčių ir vibracijos poveikis gali sukelti įtrūkimų išsiplėtimą, todėl stiklo remontas tampa neįmanomas. Tačiau, jei plyšys nedidelis ir netrukdo vairuotojui matyti, gali… Skaityti toliau »

Geriausios 205 55 R16 padangos žiemai

Geriausios 205 55 R16 padangos žiemai pagal vairuotojus yra Continental Conti Winter Contact TS860, Nokian WR D3, Goodyear UG 8 Performance, Dunlop SP Winter Sport 4D, Nokian WR A3. 205 55 R16 padangos dažniausiai yra montuojamos ant tokių transporto priemonių kaip Ford Mondeo, Opel Signum, Audi a4 ir a6, Citroen C4 ir C5, VW Passat,… Skaityti toliau »

Priežastys, kodėl turėtumėte parduoti, o ne remontuoti seną automobilį

Turite seną automobilį? Jeigu prireikė remonto darbų, tuomet greičiausiai sukate galvą, ar verta pasikliauti meistru ir jį remontuoti, ar geriau iš karto kreiptis į automobilių laužo supirkėjus. Pateikiame keletą priežasčių, kodėl automobilį parduoti yra kur kas paprasčiau ir kur kas labiau apsimoka, nei atlikti remonto darbus. Remontas kainuos brangiai Remontuoti seną automobilį neapsimoka, kadangi jo… Skaityti toliau »

Teorijos egzaminas: ruoštis pačiam ar lankyti vairavimo mokyklą?

Teorijos egzaminas: ruoštis pačiam ar lankyti vairavimo mokyklą? Išlaikyti teorijos egzaminą turi visi, kurie nori vairuoti bet kurią transporto priemonę. Tik išlaikius teorijos egzaminą galima pradėti mokytis vairuoti ir laikyti praktikos egzaminą. Tačiau, kaip pasiruošti teorijos egzaminui? Pirmas ir pats paprasčiausias būdas – lankyti vairavimo mokyklą. Vairavimo mokykla moksleivius puikiai paruošia teorijos egzaminui ir dažniausiai… Skaityti toliau »

Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios?

Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios? Yra kelios pagrindinės variklio dalys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, kai kalbama apie remontą. Svarbiausia variklio dalis yra alkūninis velenas. Ši dalis padeda stūmoklių linijinį judesį paversti sukimosi energija, kuri suka ratus. Jei ši dalis yra pažeista, tai gali sukelti didelių problemų jūsų varikliui. Kita svarbi variklio dalis yra… Skaityti toliau »

Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu?

Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu? Techninė pagalba kelyje neretai būna naudinga ne tik tuomet, kai automobiliui prireikia pagalbos po autoįvykio, bet ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, kai baigiasi benzinas, nuleidžia padangą ir panašiai. Tokiais atvejais apsimoka kviesti meistrą, kuris išspręs problemą ir leis toliau važiuoti tikslo link. Kiek laiko trunka remonto… Skaityti toliau »

5 klausimai ir atsakymai apie krovinių pervežimo paslaugas

Norite kuo daugiau sužinoti apie krovinių pervežimo paslaugas? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Bandysime pateikti pačius svarbiausius faktus, kurie padės Jums suprasti, kodėl krovinių pervežimas yra tokia gera paslauga ir tuo pačiu – kodėl ja verta pasinaudoti. Žinoma, yra labai daug priežasčių – kada reikia savo sferos specialistų šiam darbui. Bandysime atskleisti… Skaityti toliau »

Kaip pasirinkti akumuliatorių?

Kaip pasirinkti akumuliatorių? Akumuliatorius – tai prietaisas, kuris kaupia energiją ir paverčia ją elektros energija. Jį sudaro vienas ar daugiau elektrocheminių elementų, kurie cheminę energiją paverčia elektros energija. Akumuliatoriai naudojami šiuose daiktuose: automobiliuose, sunkvežimiuose, žemės ūkio technikoje, laivuose, motocikluose, laisvalaikio prekėse ir begalėje kitų elektronikos prietaisų. Normalu, jog laikui bėgant akumuliatoriai susidėvi ir praranda savo… Skaityti toliau »