Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu?

pagal | 2022/06/24

Ar techninės pagalbos kelyje gali prireikti tik eismo įvykio metu?

Techninė pagalba kelyje neretai būna naudinga ne tik tuomet, kai automobiliui prireikia pagalbos po autoįvykio, bet ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, kai baigiasi benzinas, nuleidžia padangą ir panašiai. Tokiais atvejais apsimoka kviesti meistrą, kuris išspręs problemą ir leis toliau važiuoti tikslo link.

Kiek laiko trunka remonto darbai?

Remonto darbų trukmė priklauso nuo to, kiek laiko teks važiuoti meistrams ir kokius darbus reikės atlikti. Jeigu norite, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau, tuomet rinkitės techninę pagalbą, kuri bus arčiausiai jūsų. Tam tikrais atvejais remonto darbai atliekama labai greitai, kai reikia sutaisyti nedidelį gedimą arba pakeisti padangas, na, o kitais atvejais tenka darbus atlikti daugiau nei kelias dienas. Tuomet transporto priemonė vežama į autoservisą.

Nuo ko priklauso kaina?

Techninės pagalbos kelyje kainoraštis gana painus. Kainos nurodytos ne tik už paslaugas, bet ir meistrų darbo laiką bei kelionės išlaidų padengimą. Dėl to susimaišyti nėra sunku. Jeigu norite žinoti apytiksliai, kiek kainuos automobilio sutaisymas, paskambinkite, nurodykite problemą, pateikite informaciją, kur esate ir sužinokite, kiek tai kainuotų. Tam tikrais atvejais naudinga susisiekti su daugiau nei keliais autosalonais, jog būtų galima sužinoti, kokias kainos siūlomos autoservisuose.

Kokiais atvejais neverta kreiptis į meistrus?

Techninė pagalba kelyje praverčia labai dažnais atvejais, tačiau kartais galima prasiversti ir be jos. Pavyzdžiui, jeigu pro šalį važiuoja daug automobilių, o jums viso labo reikia tik užpilti benziną. Galite sustabdyti automobilį ir pasiteirauti, ar jie turi papildomo benzino, kurį galėtų parduoti. Tai ypač naudinga tiems, kurie yra gerokai nutolę nuo autoserviso ir reikėtų brangiai mokėti vien už tai, kad meistrai atvažiuotų. Neverta meistrų kviesti ir tuomet, kai arti galima rasti autoservisus. Tokiais atvejais galite sustabdyti automobilį ir pasiteirauti, ar galėtų jus nutempti iki nurodyto autoserviso. Visais kitais atvejais – techninė pagalba kelyje gali būti tikrais išsigelbėjimas. Jeigu ruošiatės į tolimas keliones, iš karto išsaugokite telefono numerį, kad galėtumėte susisiekti bet kada.