Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios?

pagal | 2022/06/24

Variklių remontas. Kurios dalys yra svarbiausios?

Yra kelios pagrindinės variklio dalys, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį, kai kalbama apie remontą. Svarbiausia variklio dalis yra alkūninis velenas. Ši dalis padeda stūmoklių linijinį judesį paversti sukimosi energija, kuri suka ratus. Jei ši dalis yra pažeista, tai gali sukelti didelių problemų jūsų varikliui.

Kita svarbi variklio dalis yra cilindrų galvutė. Ši dalis yra cilindrų viršuje ir padeda už sandarinti degimo kamerą. Joje taip pat yra vožtuvai, kuriais oras ir degalai patenka į cilindrus. Jei ši dalis pažeista, gali sumažėti galia ir efektyvumas

Paskutinė pagrindinė variklio dalis, kurią aptarsime švaistiklis. Ši dalis jungia stūmoklį su alkūniniu velenu. Ji padeda perduoti stūmoklių jėgą alkūniniam velenui. Jei ši dalis yra pažeista, variklis gali užsidegti arba veikti netolygiai.

Sugedusio variklio požymiai ir priežastys.

Kai kurie dažniausi požymiai, rodantys, kad jūsų variklis gali turėti problemų, yra šie:

  • Įjungta variklio patikros lemputė. Kitaip dar vadinama “Check engine”.
  • Automobilis vibruoja arba dreba. Nesvarbu, ar užkūrimo metu, ar važiuojant. Tokiu atveju skubėkite į autoservisą.
  • Variklis skleidžia keistus garsus. Tai gali būti “geniukas po kapotu”, grandinių barškėjimas ar dirželio cypimas. Patiems šį defektą diagnozuoti yra iš ties sudėtinga.
  • Automobilis stringa arba sunkiai užsiveda. Galbūt yra problemų su kuro sistema, starteriu, tai yra dažniausi gedimai.
  • Automobilis turi mažai galios arba lėtai įsibėgėja. Jei jaučiate, kad automobilis sunkiai įsibėgėti, gali būti problema su išmetimo, oro įsiurbimo arba uždegimo sistema. Pavyzdžiui gali būti kad užsikišęs DPF filtras, dėl to dings galia.

Dar viena klaida – duoti taisyti automobilio “kreivarankiams”.

Taupymo sumetimais, kai kurie vairuotojai pasirenka patį pigiausią autoservisą. Tačiau dažniausiai po tokių nekokybiškų remonto darbų – tenka viską perdaryti profesionalams, o klientas sumoka du kartus.

Reikia rinktis autoservisą, kuris gali suteikti savo darbo garantiją. Tai yra svarbu, jei po remonto kas nors nutiktų ne taip, galite grąžinti automobilį taisymui, arba atgauti pinigus.

Paprastai pigiausi autoservisai, kurie dirba neoficialiai – geriausiu atveju gali suteikti tik žodines garantijas, kurios yra nieko vertos, ypač atsiradus problemoms.

Variklių remontas Vilniuje geriausia kaina čia