Nuo kokio amžiaus turėtų būti pradedamas naudoti veido kremas?

pagal | 2022/06/28

Tam tikru gyvenimo periodu norint, kad mūsų veido oda atrodytų sveika, būtų pamaitinta, turime naudoti atitinkamus produktus. Kartais galima girdėti pačių įvairiausių mitų, kad tam tikrus produktus reikėtų pradėti naudoti kaip įmanoma vėliau, kad nebūtų sugadinta veido oda ir jai nereikėtų naudoti dar daugiau produktų. Turbūt vienas pagrindinių dalykų, kurį girdime yra veido kremas. Tikriausiai daugelis yra girdėję, kad jį reikėtų naudoti tik vyresniems žmonėms, o jaunesnio amžiaus grupei jo nereikia, tad šiame straipsnyje plačiau apie tai ir papasakosime.

Kremai skirti tik brandžioms odoms

Tikriausiai ne kartą esate girdėjusios tokį pasakymą. Nereta mergina nepasitikrinusi šios informacijos veido kremą pradeda naudoti gana vėlai ir taip praleidžia labai svarbius etapus, kuriuos gali pataisyti veido kremas, kad ateityje būtų susiduriama su kaip įmanoma mažesnėmis problemomis. Veido oda link senėjimo pradeda eiti apie dvidešimt antruosius gyvenimo metus. Aišku, tokiame amžiuje kažkokių senėjimo požymių įžvelgti neįmanoma, tačiau odos ląstelėse pradeda vykti lėtėjimo procesai, ne taip aktyviai gaminamos tam tikros medžiagos. Tad, kad veido oda būtų nuolatos pamaitinta, sveika ir švytinti, net ir jaunos merginos turėtų naudoti kremus. Aišku, jie turėtų skirtis nuo tų, kuriuos naudoja brandžios moterys. Todėl, į pasakymą, kad dar per anksti teptis kremu, neturėtumėte kreipti dėmesio ir žinoti, kad tai yra privaloma.

Tinkami įpročiai iki 25-erių metų

Turbūt ne kartą esate įsitikinę, kad kuo jaunesnis žmogus, tuo lengviau yra prisiderinti prie tam tikrų situacijų, išmokti naujų dalykų ir panašiai. Tad kalbant apie veido odos puoselėjimą, jį reikėtų išmokti ir įpročius išsiugdyti iki 25-erių metų. Toks amžius yra puiki atsvara, kad metas veido oda rūpintis itin kruopščiai ir tai leis ją išlaikyti jauną kaip įmanoma ilgiau. Todėl negalvokite, kad odos priežiūrai pakaks tik vandens ar muilo. Kad būtų palaikoma tinkama jos būklė verta rinktis pakankamai priemonių, tokių kaip prausiklis, tonikas ir viena svarbiausių priemonių – veido kremas. Būtent jis turi nemažai įtakos taip, kaip atrodo jūsų veido oda.

Kaip jaunoms merginoms išsirinkti kremą?

Vienos pagrindinės taisyklės, kuria reikėtų vadovautis, nėra. Kadangi kiekvienos oda yra skirtinga, tai reikėtų atsižvelgti, kas tinka. Bet verta žinoti, kad:

  • kremai turėtų būti lengvi ir nekimšti veido odos, kad ji galėtų kvėpuoti;
  • net ir riebiai odai kremai yra reikalingi;
  • šio produkto kokybė yra labai svarbi, todėl būti dėmesį kreipti ir į tai.