Žymų Archyvai: 🔞 Sekso istorijos

Seksas per mėnesines – natūralu ir sveika, paklausykite Veronikos patirties

Seksas per mėnesinės daugeliui merginų yra atgrasus. Tomis dienomis jos jaučiasi neseksualios, nors lytinis potraukis padidėjęs. Egzistuoja daug mitų apie seksą mėnesinių metų, kad tai nesveika ir panašiai. Tačiau tiesa ta, kad seksas mėnesinių metu visiškai natūralus procesas. Svarbiausia, pasirūpinkite, kad nebūtų netvarkos: pasiruoškite rankšluosčių ant kurių mylėsitės ar tiesiog darykite tai duše. Nors mėnesinės reiškia, kad… Skaityti toliau »

Orgazmų duetas

Susipažinau su Karolina dar vaikystėje. Mūsų tėvai bendravo šeimomis, tai dažnai nieko kito nelikdavo, kaip prižiūrėti tą mažą aikštingą mergiūkštę. Man, keliais metais už ją vyresniam, atrodė, kad nėra bjauresnio padaro nei ta dvejomis kasytėmis padabinta tėvų draugų dukra. Tą laiką, kurį praleisdavau su ja, mieliau būčiau pralakstęs kieme su draugais, vaikęs varnas ar dar… Skaityti toliau »

Atsitiktinis seksas klube: jos patirtis

Nepavadinčiau savęs vakarėlių liūte. Mėgstu barus, draugų kompaniją. Bet nė karto nėra buvę taip, kad prašėlčiau visą savaitgalį kažkur su ta pačia suknele ir grįžčiau namo sekmadienį vakare. Arba pirmadienį – iš darbo tiesiai į darbą. Nežinau, kas man tada užėjo Buvau po skausmingų skyrybų. O tą vakarą, kaip tyčia, jis sugalvojo man paaiškinti, ką… Skaityti toliau »

Iš už nugaros

Buvo šeštadienis. Sėdėjau viena namuose, kai suskambėjo mobilusis. Skambino pažįstamas, klausė, ar gali užeiti pasiimti „kompakto” su filmais. Taip, dar vakar tarėmės, kad susiskambinsime ir susitarsime, kada jis galės užbėgti to DVD. Tą vakarą buvau nusiteikusi ypatingai. Pasakiau, kad lauksiu jo namuose. O pati visu kūnu ir krauju jo užsimaniau. Paprasčiau sakant, žiauriai užsinorėjau SEKSO.… Skaityti toliau »

Pirmas kartas – Smalsumo auka

Nežinau ką rašyti ir kaip. Pamenu, kai pamačiau jį pirmą kartą. Tada jis pasirodė man nepasiekiamas, turėjo kažką, kas traukė kaip magnetas. Žiūrėjau į jį, nes patiko žiūrėti. Nesitikėjau, jog jis bent pažvelgs į mane. Nors ir atkreipiu vyr.g. atstovų dėmesį (nesigiriant) , bet nemaniau, kad jis pastebės mane. O buvo atvirkščiai, priėjo ir užkalbino.… Skaityti toliau »

Laukinis seksas su lietuvaite

Sodyba pas senelius kaime buvo vieta, kurioje praleidau didelę dalį savo vaikystės. Galbūt tai lėmė tai, jog būdamas sodyboje buvau visiškai nevaržomas – jaučiausi laisvas kaip paukštis. O galbūt dėl to, nes visą laiką turėjau kompanijonę – kaimyninėje sodyboje gyvenusią merginą, su kuria žaisdavome bei lakstydavome ne vienerius metus. 👫 Praėjo maždaug dešimtmetis, kol vėl… Skaityti toliau »

Pirmas kartas su kūno kultūros mokytoja

Praėjo dvi dienos po mano aštonioliktojo gimtadienio ir liko vos viena savaitė iki mano mokyklos išleistuvių. Visus pastaruosiuos metus svajojau apie seksą su moterim. Aš niekad nesu to dariusi, iš tikrųjų net niekada apie tai negalvojau iki tol kol mokytoja Loreta neatėjo į mūsų mokyklą. Ji – tai nauja kūno kultūros mokytoja ir ji beprotiškai… Skaityti toliau »

Merginos Pirmas Kartas – Seksas su Kunigu

Istorija, kuria noriu Jums papasakoti, nutiko ganėtinai seniai. Gyvenau mažame provincijos miestelyje, tais metais turėjau baigti mokyklą. Kadangi gyvenau labai religingoje šeimoje, visas mūsų laisvalaikis sukosi apie bažnyčią. Mano atmintyje amžiams įstrigo ta žvarbi antrojo vasario sekmadienio popietė kai į mūsų parapija persikėlė naujasis vikaras Andrius. Iš pirmo žvilgsnio jį pamilau. Andrius buvo augalotas, į… Skaityti toliau »

Pirmas kartas automobilyje

Jis buvo simpatiškas… Tamsoko gimio, neaukštas, rudų akių. Vyresnis. Susipažinimo aplinkybių nepasakosiu – nenoriu, kad kas ji ar mane atpažintų…Nuo pat pažinties pradžios intensyviai flirtavome. Laidėme vienas kitam užuominas, svaidėme dviprasmiškus žvilgsnius… Vis juokavome, kad reikia kartu išgerti. Ir kartą jis atvažiavo manęs pasiimti… Nesitikėjau šito, nebuvau tam pasiruošusi, tačiau… kodėl gi ne? Juk tik… Skaityti toliau »

Pirmas Kartas Su Panele Rūsyje

Buvo Naujųjų Metų šventės išvakarės, kai aš su savo mergina lankiausi pas savo brolį. Po keleto valandų pašnekesių, skanaus maisto bei gaivinančių gėrimų, nusprendėme, jog namai galėtų būti ir šiltesni, todėl pasiėmęs degtukų nusileidau į namo rūsį ruošdamasis pakurti krosnį. Suskaldžiau keletą malkų bei lėtai dėjau jas į krosnį, mąstydamas apie tą vakarą pasakytus dalykus,… Skaityti toliau »