Laukinis seksas su lietuvaite

pagal | 2022/06/07

Sodyba pas senelius kaime buvo vieta, kurioje praleidau didelę dalį savo vaikystės. Galbūt tai lėmė tai, jog būdamas sodyboje buvau visiškai nevaržomas – jaučiausi laisvas kaip paukštis. O galbūt dėl to, nes visą laiką turėjau kompanijonę – kaimyninėje sodyboje gyvenusią merginą, su kuria žaisdavome bei lakstydavome ne vienerius metus.

👫 Praėjo maždaug dešimtmetis, kol vėl susitikome toje pačioje sodyboje – vyko ganėtinai didelė šventė, todėl susirinko žmonės iš viso gyvenvietės. Pamatęs jos mėlynas akis ir šviesius plaukus, kaip tikros lietuvaitės, po tiek laiko pajaučiau nostalgiją viskam, ką kartu buvome patyrę. Vis dėlto, pajaučiau ne tik tai – ji, apsivilkusi raudoną suknią, atrodė tiesiog pribloškiančiai, todėl iš karto jai, jau subrendusiai merginai, pajaučiau begalinę simpatiją. Susitikę bent keletą valandų kalbėjomės, kol nusprendėme paeiti kiek nuošaliau, nes nuolatinis kitų žmonių šurmulys trukdė bei atrodė visiškai nereikalingas. Paslapčia nubėgome į vietą, kurią ypač mėgdavome vaikystėje – palėpę mano senelių namuose. Joje radome ne vieną nuo senų laikų užsilikusį žaislą bei negi nuotrauką, kurioje buvome įamžinti abu, permetę rankas per vienas kito kaklą. Lėtai pažvelgėme vienas į kitą, bei … ❤ Negaliu paaiškinti nei kodėl, nei ar tai buvo teisingas elgesys, tačiau puolėme vienas į kito glėbį.

Pamiršome tiesiog platonišką draugystę

kuria džiaugdavomės vaikystėje, bei panirome į tai, ką pajautėme vienas kitą pamatę dabar – po daugelio metų. Ji pradėjo bučiuoti mano kaklą, o aš jos po truputį pradėjome nurenginėti vienas kitą. Aš švelniai atsegiau jos liemenėlę ir numečiau į kampą, pradėjau glamonėti jos krūtinę, bučiuoti spenelius. Ji nejučia atsegė mano kelnes ir ištraukė jau 🍌 sukietėjusį pimpalą. Jaučiau kaip jos rankos po truputį pradeda mane smaukyti, nedaug trukus ji atstūmė mane nuo savęs ir pasakė, jog atsipalaiduočiau. Taip ir padariau, ji paėmė mano stangrią varpą 🍌 ir apžiojo 💋 savo saldžiomis, putliomis lūpomis. Jos galva judėjo aukštyn, žemyn, aukštyn, žemyn. Aš sugriebęs jos plaukus padėjau mane tenkinti. Jaučiau kad sperma 💦 jau kaupiasi mano pimpale ir nutraukiau jos žaidimą. Šiek tiek pailsėjęs išrengiau ją galutinai 💪 ir įsiskverbiau į jos drėgną putę 🤪. Mus abu buvo užpuolus aistra, neturėjome prezervatyvų, tad mylėdamasis vis greitėjau ir greitėjau, jaučiau, kad tuoj išsitaškysiu. Greitai ištraukiau savo draugužį ir baigiau jai ant krūtinės.

Nuo šio įvykio praėjo maždaug vieneri metai. Ar nesigailiu to? Nei kiek. Su ja bendraujame iki pat šiol. Nesame vaikinas bei mergina, tačiau esame draugai, kurie per savo draugystės laikotarpį yra patyrę kiek daugiau nei būtų įprasta. Vis dėlto, niekas nežino kas bus ateityje – kartu vienas su kitu per gyvenimą iki šiol praleidome veikiausiai daugiau laiko, nei su bet kuriuo kitu žmogumi, todėl galbūt vieną dieną mūsų santykiai iš paprastos draugystės dar kartą, tik nebe vienam vakarui, pavirs į kažką daugiau. Nuoširdžiai to tikiuosi, nes tai mergina, kuri mano atmintyje paliko prisiminimą, kurį galiu drąsiai galiu vadinti geriausiu savo gyvenime.