Pirmas kartas užsienyje

pagal | 2022/06/08

Aš gyvenu užsienyje. Atvažiavau kai man buvo 10 metų. Pradejau lankyti mokyklą kur jis taip pat ten mokėsi, bet metai ėjo ir mes augom ir net nepastebėjom kaip mes subrendom. Po trijų dienų mano gimtadienis, bet nieko keista tik tai kad man 16. Dar negalvojau apie meilės nuotykius ir man net nereikėjo. Atėjo pirmadienis ir vėl į mokyklą ir vėl ta pati istorija, bet šita istorija pasuko į meilės kryptį. Nuėjau į mokyklą. Sėdžiu viena ant kėdės ir mokausi ir pasukau galvą ė lauko pusę, žiūriu kad jis stovi ten. Kažkaip niekados nekreipdavau dėmesio, bet mano širdžiai kažkas pasidarė. Kažką pajutau ir mano širdis sako eik pas jį. Jo vardas yra Muratas. Atsistojau ir lekiu į lauką, bet staiga stabtelėjau ir galvoju o ką aš jam pasakysiu. Jis lauke visados rūko, gal aš taip pat paprašysiu vienos cigaretes nors niekados nerūkydavau. Lekiu į lauką.

Priėjau prie jo ir sakau

– gal turi cigaretę.
– tai žinoma. Rūkai?
– taip.

Tai šitaip pradėjom šnekučiuotis. Jis man pasakė kad aš turiu gražias akis ir aš jam patikau. Tą minutę kai kalbėjomės nuskambėjo skambutis, bet jam buvo laisva tai mes nuėjome ant suoliuko pasišnekučiuoti. Kažkaip nepastebėjau kaip jis artėjo prie manęs tai mes pasibučiavom jo lūpos buvo tokios įkaitusios galvojau, kad mano lūpos išvirs. Mes susitarėme kad šeštadienį susitiksim. Aš sutikau. Laukiau šito šeštadienio. Atėjau į susitartą vietą tai mes nuėjome į jo namus, bet ten jo tėvų nebuvo tai praleidom valandą. Pasišnekučiavom, pasidalinome bučinukais ir jis mane palydėjo namo. Kitą dieną jis man pasakė kad jo tėvai išvažiuoja į atostogas ir jis lieka vienas savaitę namuose. Jis man pasiūlė kad ateičiau pas jį į namus praleisti šitą visą savaitę. Aš sutikau, bet ką mano mamai reikia pasakyti. Pasakiau, kad išvaziuoju su klasiokais stovyklauti. Ji nieko neįtarė. Tą pirmą dieną aš nuėjau, susidėjau drabužius jis man parodė kambarį kur aš miegosiu ir taip man aprodė visus savo namus. Kažkaip atėjo vakaras, kad net nepastebėjau. Mes žiūrėjom teliką ir gėrėm arbatą. Aš pasakiau jam kad man šalta tai jis prisiglaudė prie manęs. Mano širdis pradėjo plakti vis greičiau ir greičiau. Laikrodis eina jau ant venuolikos, o mes dar sėdim prie teliko. Aš pasakiau kad einu miegoti, nes tikrai nebegalėjau. Išsivaliau dantis ir nuėjau miegoti. Girdžiu kad jis taip pat. Ant lango pradėjo kažkas birbenti. Pradėjo smarkiai lyti. Negalėjau aš užmigti, nes medžių šakos dreba.

Išlipau iš lovos ir nuėjau pas jį

Jis man sako

– aš taip ir galvojau kad tu ateisi.

Aš netariau nė žodžio ir atsiguliau pas jį. Jis mane apkabino su savo karštomis rankomis. Aš atsisukau ir jo lūpos buvo šalia manųjų. Jis mane 💋 pradėjo bučiuoti. Prispaudė smarkiau ir net nebegirdėjau tų lašų už lango. Jis pradėjo smaukti man liemenuką ir kelnaites. Po kelių minučių mes buvome nuogi. 😘 Jis bučiavo mane, lietė visą mano kūną. Mes buvome patenkinti, nes gavome iš vienas kito ko norėjome. Prabudau anksti ir aš jo lovoje neradau. Išsigandau nes galvojau kad jis mane paliko vieną ir kažkas atidaro duris galvojau, kad jo tėvai grįžo. Mano širdis vos neplyšo pusiau, bet atidaro duris ir aš jį pamatau su pusryčiais rankoje. Aš pradėjau juoktis. Mes praleidome labai gražią savaitę. Myliu tave, Andriau