Temos Archyvai: Verslas ir ekonomika

Personalo atranka: kas svarbu kandidatams?

Įmonės sėkmės pagrindas dažnai yra jos gebėjimas pritraukti ir išlaikyti aukštos kvalifikacijos specialistus. Ar profesionalai pasirinks dirbti konkrečioje įmonėje, lemia įvairūs faktoriai. Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius elementus, kuriuos įmonė gali pasitelkti, siekdama pritraukti geriausius specialistus personalo atrankoje. Iššūkiai ir augimo galimybės. Profesionalai dažnai ieško darbo vietų, kurios siūlo įdomius ir iššūkius keliančius darbo uždavinius bei… Skaityti toliau »

Apskaitos programų naudojimas be popieriaus

Pasaulyje, kurį vis labiau valdo technologijos, įmonės ieško naujoviškų būdų, kaip sumažinti savo poveikį aplinkai. Vienas iš svarbių žingsnių tvarumo link – pereiti nuo tradicinių popierinių apskaitos metodų prie skaitmeninių apskaitos programų. Šis perėjimas ne tik supaprastina finansinius procesus, bet ir reikšmingai prisideda prie ekologiškesnės planetos kūrimo. Šiame straipsnyje gilinamasi į skaitmeninių apskaitos sistemų diegimo… Skaityti toliau »

Priežastys, kodėl neturėtumėte pirkti POS monitorių iš užsienio

POS monitoriai – įrenginiai, be kurių klientų aptarnavimas būtų kur kas sudėtingesnis. Tačiau pradedantiems verslininkams neretai POS monitorių kaina gali pasirodyti kiek didelė, todėl pasitaiko, kad kai kurie nusprendžia ieškoti pigesnių alternatyvų. Žinoma, kas ieško, tas randa, tačiau ar nekyla rizika perkant iš neaiškių pardavėjų. Pasitaiko, kad kai kurie bando sutaupyti ir perka iš užsienio,… Skaityti toliau »

Ką svarbaus turėtų žinoti kiekvienas, kuris ieško komercinių patalpų Vilniuje?

Turint savo nuosavą verslą, reikia stengtis ne tik dėl savęs, bet ir dėl darbuotojų, kurie dirba jūsų įmonėje. Tinkama darbo aplinka gali pritraukti potencialius darbuotojus, kurie bus savo srities specialistai ir neš didelę naudą įmonėje. Todėl pats įmonės įvaizdis yra labai svarbus, neretai pirmas įspūdis yra susidaromas iš to, kaip atrodome. Tad pamačius įmonės patalpas,… Skaityti toliau »

Reklamos agentūra – Jūsų verslo sėkmės garantija

Reklamos agentūra – Jūsų verslo sėkmės garantija Kai norisi, kad verslas siektų kuo daugiau ir tuo pačiu vardas būtų kuo plačiau žinomas – reikia įtraukti kuo daugiau specialistų, kurie vieningai dirbtų Jums ir Jūsų veiklai. Žinoma, šiuo metu labiausiai laimi skaitmeninis marketingas, kuris siūlo labai daug įvairių reklamos galimybių. Tiesa, svarbu ne tik tai, kokia… Skaityti toliau »

Kaip vyksta skolų išieškojimas iš fizinio asmens?

Paskolinote pinigus ir dabar skolininkas jų niekaip negrąžina? Tokiais atvejais turėtumėte susisiekti su skolų išieškotoju ir leisti jam sugrąžinti pinigus. Išieškotojams neretai pavyksta susitarti su skolininkais ir pinigai būna grąžinti be jokių kraštutinumų. Visgi, jeigu nepavyksta susitarti, skolų išieškotojai imasi griežtesnių būdų, kaip sugrąžinti skolas. Tokiais atvejais skolų išieškojimas kartais užtrunka ilgiau. Ką daro skolų… Skaityti toliau »

Įtempiamos lubos komercinėms patalpoms: D.U.K.

Populiariausias, bei vienas pigiausias būdas sukurti patalpose komfortišką mikroklimatą ir įdomų dizainą šiandien yra įtempiamųjų lubų naudojimas. Dėl savo universalumo ši medžiaga naudojama ne tik privačiuose namuose, bet ir biuruose, parduotuvėse, medicinos įstaigose ir kitose komercinėse patalpose. O šiandien aptarsime dažniausiai užduodamus klausimus apie šias lubas iš verslo pusės. Kaip pasirinkti įtempiamąsias lubas komercinėms patalpoms?… Skaityti toliau »

5 klausimai ir atsakymai apie krovinių pervežimo paslaugas

Norite kuo daugiau sužinoti apie krovinių pervežimo paslaugas? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums. Bandysime pateikti pačius svarbiausius faktus, kurie padės Jums suprasti, kodėl krovinių pervežimas yra tokia gera paslauga ir tuo pačiu – kodėl ja verta pasinaudoti. Žinoma, yra labai daug priežasčių – kada reikia savo sferos specialistų šiam darbui. Bandysime atskleisti… Skaityti toliau »

Kaip gauti indvidualios veiklos pažymėjimą?

Šiomis dienomis internetas mums atveria beribes galimybes pirkti – parduoti prekes, bei teikti įvairias paslaugas, nepriklausomai nuo Jūsų ar Jūsų kliento lokacijos. Tačiau, jei Jūs nusprendėte teikti tokias paslaugas ir užsiimti tokia veikla, Jums reikalingas indvidualios veiklos pažymėjimas, kurį gali gauti VMI padalinyje arba užsisakyti internetu. Jį renkasi “Freelanceriai” arba savarankiškai dirbantys žmonės Dažniausiai tai… Skaityti toliau »

Kurį CRM pasirinkti smulkiam ir vidutiniam verslui?

Pagrindinės užduotys, kurias sprendžia CRM, yra informacijos apie klientus, projektus ir pardavimus rinkimas, saugojimas ir sisteminimas. Sistema leidžia registruoti duomenis, rinkti analizę ir supaprastinti to paties tipo darbo eigas. CRM diegimo sėkmė labai priklauso nuo to, kaip teisingai buvo pasirinkta verslo valdymo sistema arba kitaip tariant programinės įrangos produktas. Daugiau apie tai, kokį CRM pasirinkti,… Skaityti toliau »