Pirmas kartas: aš ir vyresnė mergina

pagal | 2022/07/30

Mano dabartinė mergina perskaičiusi visą „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją nusitempė mane į filmą. Iš jo išėjau prunkšdamas, nes kažkodėl savo pirmojo karto partnerę įsivaizduoju dabar gyvenančią būtent taip: medžiojančią jaunesnius vyrukus, juos supančiotus ir tiesiog ritmingai judančius dubeniu. Juokiuosi ir dabar, tai rašydamas.

Ne, mano pirmas kartas nebuvo supančiotas ir fone nesigirdėjo botagėlių čiauškėjimas. Nors, manau, jai, kuri už mane vyresnė septyneriais metais, būtų tai patikę.

Mes dirbom kartu

Tiksliau, aš atlikinėjau praktiką vienoje įmonėje, o ji ten dirbo administratore. Žavi, patraukli, bet dažnai vengianti kažkokio kontakto. Tokia nedrąsi moteris. Kartais atrodydavo, kad galbūt jos namuose laukia ją prispaudęs vyras, todėl ji tokia nedrąsi.

Prieš vieną ilgąjį savaitgalį, kai pats didžiausias darbymetis, turėjau nunešti didelę krūvą popierių, kad ji juos užregistruotų. Kadangi teko ilgai pastoviniuosi prie jos, nebuvo kur dingti, ėmėm kalbėtis. Taip išsikalbėjom, kad ji kas vakarą bėgioja ten, kur neseniai atsikrausčiau, tai sutarėm susitikti ir pabėgioti, kad aprodytų maršrutą.

Susitikus sutartoje vietoje pamačiau

Kad po tais ofisiniais rūbais slepiasi oho kokia moteris. Man, jaunam ir nepatyrusiam, daug jėgų reikėjo susikaupti klausyti ką kalbą, o ne nužiūrinėti. Todėl ir logiką bandžiau įjungti, kai ji pradėjo manęs klausinėti ar aš vienišas, ar turiu ką nusižiūrėjęs. Galvojau: palaiko pokalbį, nes greičiausiai jos tikrai namie laukia vyras.

Po treniruotės užsukom pas ją

Mane pradėjo dirginti jos netikėti ir trumpi prisilietimai, koketavimas. Tikrai nesupratau kas darosi. Ir taip staigiai ji suėmė mano galvą savo rankomis ir įsisiurbė į lūpas. Iš netikėtumo tik po keletos sekundžių atsakiau į jos bučinį, o po minutės ji jau sėdėjo apžergusi mane vien tik su kelnaitėmis.

Visos eigos išsamiai nepasakosiu, tik tada supratau, kad moku liesti.

O koks jausmas buvo paimti jos krūtis į rankas

Taip, patirties neturėjau. Už tai turėjo ji, jaučiau tai. Jos sėkmingu vadovavimu išliečiau visą jos kūną ir galiausiai, mano nepatyrusiais judesiais viršuje, pasimylėjom.

Po šios istorijos mes susitikinėjom dar kelis mėnesius, kol praktikavausi toje įmonėje. Mūsų santykiai apsiribojo „bėgiojimu“. Ir mes tikrai bėgiodavom. Tik atstumai vis mažėjo. O kai baigiau praktiką, baigėsi ir jie. Matyt, susirado kitą praktikantą.