Jo pirmas kartas: palapinėje gamtoje

pagal | 2022/07/30

Kai mano draugai jau tai darė aš žaidžiau kompiuterinius žaidimus ir skaičiau knygas. Nesakau, kad nesvajojau apie savo pirmąjį kartą, kai pamatysiu merginą nuogą gyvai ir sužinosiu, kas tai per jausmas būti joje. Matyt, nebuvo likusios nei vienos Kamasutros pozos, kurios nebūčiau išnagrinėjęs ir įsivaizdavęs savęs tame veiksme. Bet, kai draugai ir klasiokai sėkmingai vaikščiojo po pasimatymus, aš toliau žaidžiau ir aiškinau tėvams, kad tai daug naudingesnis užsiėmimas nei kažkokios kvailos išvykos į gamtą.

Klasėje nesijaučiau užguitas ar kažkaip kitaip nuskriaustas, kaip stereotipai skatina manyti jei esi tas, kuris žaidžia kompiuterinius žaidimus, mokaisi ar tiesiog turi kitos veiklos nei penktadieninės diskotekos. Turėjau ir simpatiją, kažkas simpatiją jautė man. Ir gyvenant tokiom nuotaikoms mano pirmas kartas įvyko išvykoje į gamtą. Per mokslo metų pabaigtuves. Atrodo, banaliau nei banalu. Bet man tai nerūpi, nes tą išvyką atsiminsiu visą gyvenimą.

Ji buvo mano kaimynė

Kuri buvo ir mano klasės draugės geriausia draugė. Ji šventė kartu su mano visa klase. Visų pirma, mane nustebino jos toks didelis noras bendrauti su manimi tiek sėdint prie laužo, tiek pavėsinėje ar man einant parinkti sausuolių.

Vakarui įsibėgėjus visi išsiskirstė kas sau

Prie laužo, pavėsinėje, palapinėse, prie mašinų. O mes dviese patraukėm prie ežero kur ji tikino mačiusi keistą augalą. Aš su ja patraukiau ten nesitikėdamas išvysti kažko stebuklingo, o nuoširdžiai nelabai turėjau ką veikti. O ir man buvo smalsu, ko ji nori iš manęs.

Sėdint ant liepto ji ėmė kalbėti kažkokius niekus apie buvusius draugus. Tada kalba pasikeitė apie tai, koks jai aš atrodau įdomus. Ką apie mane galvoja klasiokė, jos draugė. Kalbėdama jis vis arčiau slinkosi link manęs, vėliau jai pasidarė šalta – atidaviau savo bliuzoną. O galų gale ji jau sėdėjo po mano ranka – apkabinta.

Tiksliai nepamenu kaip tai atsitiko

Ji ar aš pasistūmėjom į priekį ir pasibučiavom. Po kokių kelių minučių bučinio ji atsistojo, griebė mane už rankos ir nusitempė link mano palapinės, kurioje turėjau miegoti vienas. Ten veiksmas vyko gan įdomiai. Jaučiau, kad ji turi daugiau patirties šiame reikale, tik nesupratau kodėl pasirinko mane.

Kol aš gulėjau ji sėkmingai pakėlė mano marškinėlius

Nusivilko mano bliuzoną, kurį daviau jai. Kai jos pirštai palietė mano krūtinę pagalvojau, kad mirsiu, kai tarsi smūgiu trenkė man į penį. Nebegalėjau laukti – pats atsisegiau kelnes ir ėmiau jas nusiiminėti kartu su apatiniais. Buvo tikrai nepatogu, nes ji sėdėjo ant manęs. Todėl ji ėmė padėti – nusmaukė kelnes ir apatinius.

O tada, man visiškai netikėtai ėmė ir lyžtelėjo mano penį

Keletas bučinių į galiuką, apžiojimas ir galvojau sprogsiu. Tarsi nujausdama ji atsitraukė, pasiekė lūpas, o man ranką užkišo sau už kelnaičių ir parodė, ką reikia ten veikti pirštais.

Pasijutau keistai, kai pirštai tapo drėgni nuo jos

Bet po šito ji pati greit išsinėrė iš savo kelnių ir kelnaičių, iš kaži kur turėtą prezervatyvą, šiek tiek pastimuliavusi mano penį, užmovė ant jo ir pati iš lėto ir ramiai atsisėdo ant jo. Galvojau sprogsiu, kai ji ėmė po truputį kilnotis pasilenkusi taip, kad veidas buvo prie pat mano veido. Ritmas vis greitėjo, o aš jaučiau, kad ilgai netversiu. Ir netvėriau – mano pirmas kartas pasibaigė. Jaučiausi nenusakomai, o ji kuo ramiausiai nulipo nuo manęs gal šiek tiek susiraukusi.

Nežinau kodėl tai nutiko, kodėl ji to norėjo, bet ta vyresnė kaimynė tapo mergina, su kuria pirmą kartą pasimylėjau ir vėliau tapo mano dažnesnė mokytoja šiais klausimais.