Seksas per mėnesines – natūralu ir sveika, paklausykite Veronikos patirties

pagal | 2022/09/15

Seksas per mėnesinės daugeliui merginų yra atgrasus. Tomis dienomis jos jaučiasi neseksualios, nors lytinis potraukis padidėjęs. Egzistuoja daug mitų apie seksą mėnesinių metų, kad tai nesveika ir panašiai. Tačiau tiesa ta, kad seksas mėnesinių metu visiškai natūralus procesas.

Svarbiausia, pasirūpinkite, kad nebūtų netvarkos: pasiruoškite rankšluosčių ant kurių mylėsitės ar tiesiog darykite tai duše. Nors mėnesinės reiškia, kad moteris nesilaukia – nepasiduokite aistrai. Net jų metu mylėkitės su apsauga. Juk prezervatyvai apsaugo ne tik nuo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Seksas mėnesinių metu gali būti itin stiprus

Moters kūnas yra labai įaudrintas ir trokštantis artumo. Taip pat, toks seksas nereikalauja papildomo lubrikanto ir net gi palengvina mėnesinių skausmus. Todėl pamirškite senus įsitikinimus, kad tai nesveika. Žinoma, mylėtis mėnesinių metu geriausia su partneriu, kuriuo pasitikite, pažįstate ir, aišku, bendru nutarimu. Kad, netyčia, nešokiruotumėte vyro savo drąsa – nors ji sveikintina ir natūrali.

Norėdami jus įtikinti, kad tai visai natūralu, dalinamės istorija, kurios herojė suprato, kad seksas per mėnesinės yra natūralus ir naudingas dalykas.

Seksas duše per mėnesines

Veronika su savo draugu susitikinėjo jau ne pirmą mėnesį. Susitikinėjo – vaikščiojo į pasimatymus, mylėjosi, miegojo kartu ir nuolatos palaikė ryšį. Tomas ją veikė kaip elektra. Jam užtekdavo tik paliesti ją, pabučiuoti kaklą ir ji jau būdavo pasiruošusi. Ypač, jei tai nutikdavo per mėnesines. Tai būdavo geriausios akimirkos, kurias ji patirdavo tomis dienomis, nes skausmas, kurį išgyvendavo, būdavo nepakeliamas. Bet tas noras, kad jis būtų joje nebuvo lengvas taip pat. Bet, mėnesinės yra mėnesinės, sakydavo ji sau. Neestetiška, neseksualu ir, kažkur girdėjo, nelabai sveika.

Bet Tomas turėjo kitokių planų

Vakarą, kai vakarienės ruošimas buvo Veronikos rankose ir naktis nežadėjo nieko įspūdingo dėl jos mėnesinių, plaunant indus, Tomas užklupo ją netikėtai. Priėjęs iš už nugaros, pradėjo glostyti klubus, lėtai rankomis slinkti viršun, kol pasiekė krūtis. Tai jis darė meistriškai, lėtai bučiuodamas Veronikos kaklą. Jai to užteko, kad tiesiog užsidegtų, norėtų pulti po juo, ant jo – nesvarbu. Tiesiog pajusti jo kūną ir jį – savyje. Tačiau tos mėnesinės…

Tomui pasiekus krūtis Veronika bandė nustumti jo rankas, tačiau jis nepasidavė – ėmė jas glamonėti lėtai ir kankinančiai sukti pirštais per spenelius, kurie, nepaisant suknelės ir liemenėlės išsišovė. O kita jo ranka slydo žemyn, kol pasiekė tarpkojį. Tada Veronika, rodės, apsiverks. Šitokio geismo ji dar niekada nejuto. Ji tik nesuprato kodėl jis taip daro – juk puikiai žino jos situaciją.

Klausinėti nebuvo laiko

Nes Tomas ją pamažu jau vedėsi link dušo, kur ji buvo švelniai nurengta glamonėjant ir greitai atsidūrė kabinoje. Lėtas žaidimas krūtimis, klitorio stimuliavimas ją tiesiog varė iš proto – tai nebegalėjo ilgai tęstis. Tomas, tai jusdamas, lėtai įsiskverbė į ją, ištraukė, vėl įsiskverbė. Tokie judesiai tęsėsi keletą minučių, su menka pertrauka, kai jis, išėjęs iš kabinos, dėjosi prezervatyvą.

Veronika gyvenime nejuto tokio poreikio, kad vyras būtų joje. Ir ji tuo mėgavosi – vanduo plovė viską lauk, nekeldamas problemų nei jai, nei jam.

Po visko ji buvo tarsi naujai gimusi – nejuto nei įprasto skausmo papilvėje tomis dienomis. Nebesijautė išalkusi jo. Ir, rodos, visa bloga nuotaika, kuri pasitaikydavo, dingo. Ir, pasirodo, Tomui visai nebuvo nejauku mylėtis su ja tomis dienomis. Viskas, ko reikėjo, tiesiog išmoningai išspręsti estetikos problemą. Ir, pripažinkim, jam tai pavyko puikiai.