Kaip išsirinkti kaljano angliukus?

pagal | 2022/09/15

Kaljano angliukai turi nemažai įtakos tam, kaip seksis paruošti kaljaną. Todėl rinktis angliukus turite dėmesingai ir atsižvelgdami ne tik į kainą, bet ir kitus kriterijus.

Gamintojas

Kai kurie gamintojai kaljanų rinkoje yra labai populiarūs ne tik dėl teisingai vykdomos reklamos, bet ir produktų kokybės. Rinktis patikimą gamintoją labai svarbu, kadangi tik tokiu atveju galėsite nedvejoti dėl produktų kokybės. Kaljano angliukai tam tikrais atvejais gali būti priežastis, kodėl nepavyksta tinkamai paruošti kaljano ir dūmų būna per mažai, tad pasidomėkite gamintojais ir tuomet pradėkite ieškoti tinkamų angliukų.

Kaina

Kaip ir minėjome, kaina nėra svarbiausias kriterijus, tačiau tai nereiškia, kad ji visai nėra svarbi. Atsižvelgti į kainą reikia, kadangi ji nurodo prekės kokybę. Nereikia galvoti, kad pigūs produktai atstos brangesnius, jų kokybė bus kur kas prastesnė, todėl gali būti, kad bus sudėtinga paruošti kaljaną. Jeigu kaljaną norite paruošti tinkamai, tuomet nebijokite pirkti brangesnių angliukų. Jie atsipirks ir galėsite mėgautis puikiai paruošti kaljanu.

Forma

Angliukai gali būti skirtingos formos, nuo kurios pirklauso ne tik paruošimo būdas, bet ir tai, kiek bus dūmų. Rinkdamiesi formą atkreipkite dėmesį į tai, kokią turite kaljano taurelę bei kokį įkaitinimo būdą naudosite. Tai padės pasirinkti tinkamą formą.

Tūris

Atkreipkite dėmesį į tai, jog kaina priklauso ne tik nuo prekės kokybės, bet ir pakuotės dydžio. Kuo didesnė pakuotė, tuo brangiau kainuos, tačiau vieneto kaina bus pigesnė. Tie, kurie kaljaną naudoja dažnai, turėtų suprasti, kad pirkti didesnę pakuotę yra kur kas ekonomiškiau. Todėl nebijokite įsigyti šiek tiek didesnių pakuočių, anglis negenda, todėl net ir po kelių mėnesių galėsite panaudoti kaljano paruošimui.

Atsiliepimai

Angliukus renkant reikia nepamiršti pasidomėti kitų nuomone. Gal pažįstami galės patarti, kuriuos pasirinkti. Jeigu prieš tai bandėte kaljaną, pasidomėkite, kokie angliukai buvo naudojami. Nepaisant to, kad angliukų kainos skiriasi nedaug, jie skiriasi kokybe, todėl turite atidžiai rinktis, jog neįsigytumėte nekokybiškų produktų.