Saugus sekso žaislų naudojimas

pagal | 2022/09/06

Sekso industrijos prekės populiarėja vis labiau ir labiau. Jokia paslaptis, kad pagal atliktas apklausas buvo parodyta, kad kas trečia moteris savo namuose turi bent vieną sekso prekę. Pagal dabartinius skaičiavimus yra nurodyta, kad per šiuos metus buvo sugeneruota virš 30 milijardų JAV dolerių iš pardavimų, tačiau tikimasi, kad pardavimai išaugs iki 50 milijardų per metus iki 2026 metų. Reikia paminėti, kad sekso prekės yra naudojamos ne tik pavieniais žmonėms, tačiau ir porose. Netgi, kai kurie gydytojai pataria savo pacientams naudoti sekso prekes, kad tokiu būdų jie galėtų pagerinti savo sveikatą.

Svarbu paminėti, kad sekso žaislų industrijos kokybė nėra taip griežtai kontroliuojama kaip maisto, tad sekso prekės ne visuomet gali būti 100 procentų saugios. Kad būtų užtikrinamas maksimalus saugumas, reikėtų įdėti tam ir savo pastangų.

Atkreipkite dėmesį į medžiagas

Nors internete ir nerasite tam tikros informacijos apie specifines medžiagas, vis dėl to yra tam tikrų medžiagų, kurių rekomenduojama vengti visiems. Tam tikri sekso žaislai yra gaminami iš ftalato. Jeigu išsirinkote žaislą, o jis pagamintas iš ftalato, mes siūlome tokio tipo žaislų vengti, kadangi juose yra tam tikrų cheminių medžiagų, kurios gali sutrikdyti žmogaus hormoninę veiklą. Ftalatų siūloma vengti ne vien sekso žaisluose, tačiau ir kituose produktuose.

Rekomenduojama naudoti prezervatyvus

Tarp moterų yra labai išplitę vibratoriai, o jiems yra siūloma naudoti prezervatyvus. Nors ir tikimybės pastoti nuo jų nėra, tačiau ant blogai išplauto vibratoriaus gali likti tam tikri mikrobai ir virusai. Vieno tyrimo metu buvo nustatyta, kad moteris susirgo tam tikra liga, o po išsigydimo ji susirgo ir vėl. Buvo nustatyta, kad užsikrėtė nuo to pačio vibratoriaus, kadangi ant jo buvo rasta tam tikrų mikrobų.

Visuomet plaukite savo žaislus

Penio žiedai ir kiti žaislai turi būti plaunami po kiekvieno naudojimo, kad būtų užtikrinta maksimali švara. Kaip ir minėjome, kai kurie žaislai gali turėti tam tikrų bakterijų, kurios išplistų naudojimosi metu. Prie moterų išangių dažnai yra gyvenančios bakterijos, tad naudojimosi metu tik padidėtų tikimybė susirgti tam tikromis ligomis.