Iš už nugaros

pagal | 2022/06/11

Buvo šeštadienis. Sėdėjau viena namuose, kai suskambėjo mobilusis. Skambino pažįstamas, klausė, ar gali užeiti pasiimti „kompakto” su filmais. Taip, dar vakar tarėmės, kad susiskambinsime ir susitarsime, kada jis galės užbėgti to DVD. Tą vakarą buvau nusiteikusi ypatingai. Pasakiau, kad lauksiu jo namuose. O pati visu kūnu ir krauju jo užsimaniau. Paprasčiau sakant, žiauriai užsinorėjau SEKSO.

Jo vardas – Žygis. Pečiuitas vyrukas, sportišku, „užvarytu” kūnu. Jau seniai pasvajodavau, kaip būtų gera su juo pasimylėti, bet vis nepasitaikydavo proga. O dar ta aplinkybė, kad Žygis – vedęs vyras…

Taigi mikliai kaip meteoras nuskriejau į dušą. Nusipraususi ir nusiskutusi visas reikiamas vieteles užsimečiau trumputį chalatuką ir apsimoviau baltas kelnaites. O galvoje jau sukosi įvairiausios sekso fantazijos, prieš akis mačiau, kaip viskas bus. Bet iš tiesų net neįtariau, kad viskas bus gerokai kitaip… Skambutis į duris, šoku į šlepetes ir bėgu atidaryti.

Labas, labas, kaip reikalai – tradicinis persimetimas vienu kitu žodeliu, kaip būdinga seniems pažįstamiems.

Pasiūliau brendžio

Žygis neatsisakė. Pastebėjau jo nurenginėjantį žvilgsnį ir per mano kūną perbėgo malonus šaltukas. Jo treniruoti bicepsai, atrodė, suplėšys marškinėlių rankoves. Vis žvilgčiojau į jį traukdama iš baro butelį ir dvi taures. Jis kažką plepėjo apie savo DVD grotuvą, bet aš nutuokiau, apie ką jis iš tiesų tuo metu mąsto.

Pakėlėme taures į sveikatą – standartinis tostas. Žygis paklausė, ar aš ką tik po dušo, logiškai pastebėjęs, kad mano šlapi plaukai. Pakoketavau ir įsmeigiau į jį savo alkstantį žvilgsnį… Žygis padėjo savo didelį delną ant mano kelio ir ėmė glostyti. Negalėjau nepastebėti, kaip išsipūtė jo džinsai. Galvoje viskas pradėjo suktis – jo tvirta ranka perdavė mano kūnui nepakartojamą energiją. Pradėjau virpėti.

Štai tuomet neišlaikė ir Žygis

Čiupo mane abiem rankomis, mikliai pervertė ir aš jau klūpojau prie lovos, remdamasi į ją rankomis. Jis mikliai atsisegė kelnes, atsisukusi pamačiau, kaip iš ten tiesiog išvirto didžiulis, milžiniškas raudonas penis… Vien nuo to vaizdo pradėjau dar labiau jo geisti…

Žygis tiesiog nuplėšė nuo manęs baltas kelnaites – toks grubus ir tiesmukas nurenginėjimo būdas man labai patiko. Argi gali toks stiprus ir raumeningas vyras elgtis kaip nors kitaip? Dar sekundė ir jo penis įskrido į mane iš už nugaros. Oooo! Tai buvo kažkas neapsakomo. Iš karto, po pirmojo judesio, parkritau ant alkūnių – Žygis tiesiog pervėrė mane kiaurai. Jo „mažylis” skverbėsi su tokiu laukiniu įsiūčiu, kad nebegalėjau išsilaikyti ant rankų. Savo galingais ir iš proto varančiais sėdmenimis jis darė tokius judesius, kad pajutau, jog dar sekundė ir nebeišlaikysiu. Taaaaip! Dar!!! Stipriau!!!!!! Žygis turbūt suprato mano būseną ir paspartino tempą… Viskas, daugiau negaliu – ugnis! Šoviau kaip patranka, visa drebėdama ir rangydamasi ant jo penio. Žygis laikė mane savo rankomis už liemens, prisitraukdamas artyn, kad nepasprukčiau.

Per kūną perbėgo silpnumas ir nepakartojamas palaimos jausmas. Jau maniau, kad dabar čiupsiu Žygio įnagį į burną ir pamylėsiu oraliniu būdu taip, kaip jo dar niekas nebuvo mylėjęs. Bet Žygis turėjo kitų planų. Jis, matyt, dar net neketino baigti. Tai aš šiandien tokia silpna – visa degu.

Ir toliau darbuodamasis savo milžiniška varpa Žygis pradėjo landžioti savo didžiuoju pirštu į mano užpakaliuką. Atsisukusi pamačiau jo žaismingą žvilgsnį. Nespėjusi suvokti, kas nutiko, pajutau, kaip Žygio varpa tiesiog peršoko iš mano plyšelio į užpakaliuko skylutę. Velnias, čia tai bent! Atsargiai, bet kartu ir atkakliai Žygis į mano užpakaliuką sugrūdo savo „žaisliuką”. Pajutau „antrą kvėpavimą”. Kaip gera ir kaip malonu būti stipraus vyro valdžioje, jausti jo jėgą ir galią…

Žygis – tikras analinio sekso meistras

Tokių dalykėlių savo sėdimojoje dar niekada nepatiriau. Iš pradžių Žygis įėjo ne iki galo – sumaniai plėtė ir masažavo mano užpakaliuką savo varpa. Net pradėjau judėti jį pasitikdama – taip kartais norėdavosi daugiau.

Praskėčiau kojas ir rankomis pasiekiau Žygio sėklides. Oho! Čia tai super!! Tokie įsitempę ir tvirti maišeliai. Et, gaila, kad negaliu jų pakutenti liežuviu tiesiog dabar. Ką gi, teks pasitenkinti pirštukais…

Žygiui patiko mano idėja – jis paspartino judesius

Tarpais man net suskausdavo. Bet tai, kas jau kaupėsi mano kūne, visiškai kompensavo šiuos menkus nemalonumus. Mano pirštai švelniai žaidė su Žygio sėklidėmis. Kartais spėdavau perbraukti ir per kotą, kuris ir vėl paskęsdavo mano užpakaliuke. Tai buvo nuostabu. Pajutau tarsi adatėlėmis kas smaigstytų mano tarpkojį. Jau nebeužteko jėgų išsilaikyti ant vienos rankos – kūnas įsitempė ir pulsavo. Nevalingai sudejavau į judesių taktą, išriečiau nugarą ir pati vis stipriau tiesiog sėdau ant Žygio varpos. Sustoti nebeturėjau jėgų. Adatėlės tarp kojų, aptemusi galva, drėgnas ir karštas šliuksėjimas mano plyšelyje aiškiai bylojo apie tai, kad baigiu… Taip, baigiu… Tai buvo ilgas ir nesibaigiantis orgazmas. Krentu ant pilvo, Žygio varpa iššoka iš manęs, aš pradedu rangytis, tiesiog rėkiu iš pasitenkinimo, gaudau savo klitorį ranka ir suspaudžiu jį pirštais. Jėga! Va, čia tai seksas.

Išsekus malonioms orgazmo konvulsijoms apsiverčiu ant nugaros ir matau, kaip Žygis masturbuojasi. Matyt, žiūrėti į mane, kaip aš baigiu, jam irgi labai malonu.

Na, viskas!!! Dabar tai jau tikrai perimsiu iniciatyvą į savo rankas – tik truputį atsipūsiu. Tačiau, atrodo, šiandien aš esu priklausoma nuo gražuolio vyro. Ir tai puiku. Žygis, praskėtęs kojas, ima mane už plaukų ir… akimirksniu jo didžiulis, sultingas penis atsiduria mano burnoje. Ohoho, čia tai saldainiukas. Atrodo, kad pačiulpti nesugebėsiu. Žygis tiesiog dulkina mano burną. Vos spėju užsikabinti liežuviu ir kiek palaižyti.

Dar kelios minutės oralinio sekso ir jaučiu, kaip vėl susijaudinu. O argi gali būti kitaip, kai burnoje toks „čiupa-čiupsas” – karštas, tvirtas, siekiantis gerklę. Šįkart orgazmas mus užklumpa vienu metu. Vyro organas iš anksto perspėja, kad tuoj bus saliutas. Stiprėjantys smūgiai ir įsitempusi sėklidžių oda – štai, štai… Mano burna pilna iki kraštų – teka pro lūpas, laša ant krūtų… Taip! Toks didelis ir stiprus vyras nelašina lašiukais – baigia kaip tikras karalius! Ką spėjau – prarijau, kiek paspringau, bet pati tuo metu irgi baigiau. Nuostabu. Miau miau!

Žygis sudejavo ir net suinkštė iš malonumo. Šūvis buvo galingas ir sodrus…

Kruopščiai nučiulpusi varpos galvutę, glostydama sėklides pakėliau akis į Žygį. Jis – visas šlapias, prakaito lašai ant veido, kaklo, pilvo…

Taip. Vakaras pavyko. Dar kiek pasėdėjome, paplepėjome apie šį bei tą, išgėrėme brendžio ir Žygis susiruošė išeiti. Tarsi netyčia pasiūlau dar kada nors paišdykauti. OK! Žygis sutinka… kai kitą kartą ateis kompaktų… Ateik ateik, aš jų daug turiu…

Žurnalas: “Tik vyrams”