Priežastys, kodėl turėtumėte parduoti, o ne remontuoti seną automobilį

pagal | 2022/08/25

Turite seną automobilį? Jeigu prireikė remonto darbų, tuomet greičiausiai sukate galvą, ar verta pasikliauti meistru ir jį remontuoti, ar geriau iš karto kreiptis į automobilių laužo supirkėjus. Pateikiame keletą priežasčių, kodėl automobilį parduoti yra kur kas paprasčiau ir kur kas labiau apsimoka, nei atlikti remonto darbus.

Remontas kainuos brangiai

Remontuoti seną automobilį neapsimoka, kadangi jo remontas kainuos brangiai. Deja, bet net jeigu rasite autoservisą, siūlantį pigesnes kainas, bendra suma vis tiek bus nemaža. Baisiausia tai, jog remonto kaina gali būti brangesnė net už patį automobilį. Ką jau kalbėti apie tai, jog atlikus remontą po poros mėnesių gali vėl prireikti atlikti korekcijas ar iš naujo remontuoti, jeigu automobilis vėl suges. Deja, bet seno automobilio remontas dažniausiai toks brangus, jog neapsimoka jo tvarkyti.

Remonto darbai nebūtinai sutvarkys automobilį

Kita priežastis, kodėl neverta atlikti remonto yra ta, jog jis nebūtinai sutvarkys automobilį. Deja, bet remonto darbai negarantuoja, jog po kelių savaičių ar mėnesių nesuges kita automobilio dalis. Todėl, jeigu nenorite kas kelis mėnesius važiuoti į autoservisą ir apmokėti brangias automobilio remonto išlaidas, verčiau ieškokite automobilio pirkėjo.

Parduoti galima net ir neveikiantį automobilį

Seną automobilį kitam vairuotojui parduoti gana sudėtinga. Jeigu jūs nenorite jo remontuoti, tai greičiausiai kitas vairuotojas taip pat nenorės jo pirkti ir brangiai mokėti už remontą. Tačiau parduoti seną automobilį galima automobilių laužo supirkimui. Tokiu būdu ne tik galėsite greitai parduoti automobilį, bet ir užsidirbti nemažą sumą. Be to, automobilių laužo supirkimas superka net ir neveikiančius automobilius.

Pardavimas trunka vos kelias dienas

Automobilių laužo supirkimas trunka vos kelias dienas – tai dar viena priežastis, kodėl turėtumėte parduoti seną automobilį. Automobilio remontas užtruks ilgai, o ir tai negarantuoja, kad po kelių dienų transporto priemonės nesuges. Siūlome iš karto kreiptis dėl automobilių laužo supirkimo ir parduoti transporto priemonę.