Pirmas kartas: džiaugiuosi savo sprendimu

pagal | 2022/08/05

Draugavom mes nuo 14 metų. Buvom klasiokai, suolo draugai, draugai, pora. Vieni kalbėdavo, kad atrodom kvailai, kad visada esam kartu. Kiti tiesiog įprato, kad mes visur dviese. Bet visi, kaip susitarę, žiūrėjo į mus kaip į labiausiai patyrusius lovos reikaluose. Nors tiesa tokia, kad mes nesimylėjom.

Mes miegodavom vienas pas kitą, bučiuodavomės, liesdavom, kiek patys sau leisdavom, bet niekada neperžengdavom ribos. Aš nesigėdydavau savo kūno prie jo. Kiek miegodavau pas jį, tai įsmukdavau į jo marškinėlius ir nuogom kojom po kambarį vaikštinėdavau. Bet niekada nesimylėdavom. Tiek jį, tiek mane veikdavo mintis, kad už sienos tėvai. Jog skaitėm, kad dar anksti.

Mūsų pirmas kartas įvyko

Kai abu buvom 19 metų. Abu jau studijavom. Gyvenom atskirai, kas irgi visus nustebino, o mes tiesiog norėjom patirti studentišką gyvenimą bendrabučiuose. Apie mūsų bendrą pirmą kartą šnekėdavomės, bet iki jo niekada ir neprieidavom. Kartais išsigandusi pagalvodavau, kad dėl to, jog esam taip ilgai kartu ir tiesiog organizmas priprato negaudamas sekso.

Pirmas kartas, kai pasimylėjom

Nėra apipintas romantika, degančiomis žvakėmis ir rožių žiedlapiais. Įvyko viskas bendrabučio kambaryje, kai pas jį nebuvo kambariokų. Tradicinė vakarienė, tradicinis filmas ir mes besėdintys ant lovos.

Jis ėmė bučiuoti mano kaklą

Rankomis švelniai liesdamas liemenį. Man buvo taip gera, kad negalėjau pajudėti – sėdėjau nugarą prispaudusi prie sienos ir pražiojusi burną. Kai pradėjo bučiuoti lūpas, o rankos pakilo iki krūtinės, neatpažinau savęs – bučiavau jį kaip laukinė ir greit pakeičiau sėdėjimo poziciją.

Apžergiau jį kojomis

Sėdėdami žiūrėjom vienas kitam į akis ir tuo metu nepaliaujamai lietėm vienas kitą.  Jei bučiuoti pradėjo jis, tai nurenginėti – aš. Nutraukiau marškinėlius, kad galėčiau paliesti jo krūtinę, nes ji man visada patiko. O jis tuo metu gniaužė mano klubus, kurie pradėjo ritmingai judėti, kai tik pajuto jo padidėjusį penį.

Mano suknelė greit atsidūrė ant žemės

Likusi tik su apatiniais šiek tiek susigėdau, bet tada pagalvojau, kad čia tas pats mano žmogus, kurį pažįstu artimai jau 5 metus ir neturiu teisės gėdytis.

Jis mane nuvertė ant lovos, nusismaukė kelnes ir, likęs tik su apatiniais, ėmė bučiuoti. Kaklą, krūtinkaulį, krūtinę, pilvą – viską. Rodėsi, kad nori atsiimti už visus tuos metus. Kai numovė man kelnaitės, numetė ir savo į šoną. Supratau, kad jis šią akimirką planavo, nes turėjo prezervatyvą – išlukšteno jį, užsidėjo ir pradėjo savo žygį į mane.

Galvojau, kad skaudės labiau

Bet, matyt, atsipalaidavimas, geismas ir suvokimas, kad tai mano žmogus padarė savo ir kūnas nebuvo toks įsitempęs. Tiesa, viskas netruko ilgai. Nelabai supratau, ką pajutau, nes jis baigė greitai. Judesiai buvo intensyvūs, šiek tiek skaudūs man dėl stiprumo.

 

Baigę gulėjom kurį laiką glostydami

Ir svarstydami, kas įvyko. Ir tada supratau – kaip gerai, kad tai padarėm dabar. Esam pakankamai subrendę suprasti savo veiksmus, pažįstam vienas kitą ir galim sakyti pastabas negalvodami, kad įžeisim. Jis pasakė, kad jam būtų maloniau jei aš depiliuočiausi. O aš, kad jo judesiai man buvo šiurkštūs. Ir tokios kalbos, kiekvieną kartą jei kažkas pasitaikydavo, padėjo padaryti tai, kad dabar išgyvenam žemę purtančius orgazmus.

Džiaugiuosi mūsų sprendimu, kad laukėm. Kad saugojomės. Kad neskaudėjo. Ir kad kraujo buvo mažai. Savo pirmą kartą visada atsiminsiu kaip tą, kai su vyru vienas kitą pažinom dar labiau.