Pirmas kartas iš naujo

pagal | 2022/08/03

Esu iš to merginų tipo, kurioms patinka mylėtis. O kam nepatinka, paklausite? Bet esu ir iš to tipo, kuri, kad ir kaip norėtų, negali pasinerti į vienos nakties romanus – tiesiog pasimėgauti kūniškais malonumais ir toliau ramiai gyventi negalvojant pas ką miegojai šią naktį ar kas miegojo pas tave.

Taip, esu ta, kuriai reikia santykių

Kad atsipalaiduočiau ir patirčiau visišką malonumą. Bet negaliu būti pora su bet kuriuo – principai ir poreikiai turi eiti drauge. Todėl man pirmas kartas su nauju vaikinu būna kaip tas pirmas kartas – išlauktas ir išbandytas morališkai. Ko negalėčiau pasakyti apie savo patį pirmąjį kartą, kai neblaivi ir nepasiruošusi gulėjau tokio pačio jauno vaikinuko tėvų mašinoje. O jis net teisių neturėjo… Bet ne apie tai aš čia.

Tiesą sakant, man visai patinka mano šis įprotis ir tai, ką gaunu išlaukusi. Todėl ir noriu pasidalinti savo patirtimi.

Su paskutiniuoju savo vaikinu susipažinau atsitiktinai

Tiesą pasakius, tada išgyvenau stiprų smūgį po skyrybų ir po jų užsitęsusių santykių aiškinimųsi. Psichologai, draugai, pastovus apsipirkinėjimas – pamažu stojausi ant kojų. Tačiau tikrai nenorėjau ir net negalvojau apie naujus santykius. Jei tik pagalvodavau apie tai – smegenys apmirdavo ir šiurpas nukrėsdavo. Emocinio ryšio norėjau, o fizinio trūko. O su buvusiu jis buvo puikus…

Grįžtant prie istorijos esmės

Su Juo susipažinau draugų dėka. Tiesiog kelios susijungusios kompanijos vieną iš savaitgalių, nekaltas pakikenimas ir flirtas. Daugiau nesitikėjau. Ir tas pastovus susirašinėjimas socialiniuose tinkluose, numerių apsikeitimas, vienas kitas susitikimas man tereiškė artimesnę pažintį su draugų draugu.

Taip vieną vakarą, eiliniame susitikime, bevaikštinėjant užklupo tikrai bjaurus lietus. O taip jau nutiko, kad aš skėčio neturėjau, o mano odinės basutės melste meldė vietos, kurioje nebūtų balų. Taip, po jo mandagaus pasiūlymo, atsidūriau pas jį. Arbata kojoms, vynas gomuriui, muzika klausai ir geras pašnekesys protui. Taip nelabai pastebėjau, kad ir lietus liovėsi. Atsipeikėjau tik tada, kai jis, besilenkdamas paimti taurės mane pabučiavo.

Iš pradžių sutrikau

Bet vynas padarė savo – atsakiau į bučinį, kuris virto į kažką, kas jau vedė arba prie atsisveikinimo, arba prie lovos. Tada ir įsijungė mano saugiklis, kad be santykių niekur ir niekada. Viduje šėlo tokia stipri kova, kad ir jis ją pastebėjo. Sustojęs laukė mano sprendimo. O aš… Aš tiesiog nebegalėjau pasakyti ne ir įsisiurbiau į jo lūpas. Mintyse guodžiau save: viskas gerai, aš jį pažįstu. Tegu tai bus pirmas smagus nuotykis. Ir pasirodo, nuotykis buvo tikrai smagus.

Švelnus nurengimas parodė

Kad jis tikrai moka elgtis su moterimi. Glamonės buvo taiklios ir jaudinančios – vos nepatyriau orgazmo vien glamonėjama. Per naktį išbandytos kelios pozos, patirti visi įmanomi malonumai ir aš tiesiog gulėjau be amo. O jis gulėjo šalia ir glostė mano nugarą, niekur manęs neskubino tik susirūpinęs paklausė ar mano basutės išgyveno šią liūtį.

O dabar mes kartu. Po tos nakties nereikėjo susipažinti iš naujo, nes jau buvom pažįstami, tiesiog beliko labiau įsiklausyti vienam į kitą. Ir žinot  – mano įprotis išlaukti pirmo naujo karto šį kartą atnešė man santykius, o ne atvirkščiai. Ir visai dėl to nesigailiu.