Pirmas kartas: laiku ir vietoje

pagal | 2022/08/01

Savo pirmą kartą patyriau pirmame kurse su vaikinu, su kuriuo jau kuris laikas susitikinėjome. Kalbant apie santykius, jie buvo pasiekę tą stadiją, kai būtų buvę galima pykti jei pradėtų bendrauti su kita, bet kaip ir nieko konkretaus ir apibrėžto. Ar juo labiau viešo.

Kažkurį vakarą jo bendrabučio kambaryje

Mes žiūrėjom filmus (dabar ima juokas, nes tas „eime, filmą pažiūrėsim“ jau gana aiškiai veda link kažko daugiau). Kambariokai, kurie turėjo būti kartu, išsilakstė kas sau ir susidėliojo tokios aplinkybės, kad likom vieni. Man, artėjant prie 20 metų, dar nebuvo tekę mylėtis. Laikiausi kažkokių principų ar moralės normų, kuriomis, tiesą pasakius, džiaugiuosi iki šiol.

Taigi, likus vieniems, pradėjus glamonėtis

Kažkuriuo momentu atėjo ta riba, kad arba sustojam, arba judam pirmyn. Neneigsiu, norėjosi. Žinojau, kad esu pasiruošusi, seniai norėjau pagaliau tai patirti, o ir vaikinas atrodė tinkamas. Bet ar jis iš pagarbos, ar nedrąsos nedarė kažkokio rimtesnio žingsnio pirmyn. Ėmiausi moteriškos iniciatyvos, kad pirmasis kartas įsimintų dar labiau – teko aiškiai atskleisti savo norą. Galima sakyti, kad keliais delnų brūkštelėjimais parodžiau, kad kelias laisvas.

Po mano delnų brūkštelėjimo jam per tarpkojį

Jo rankos pagaliau atsipalaidavo, suėmė krūtis stipriau, pradėjo slidinėti kūnu ir liesti agresyviau, vis labiau jaudindamas. Visą laiką, kai buvau glamonėjama ir švelniai nurengiama, perėjau kelias stipraus vidinio jaudinimosi stadijas:

  • Pirmoji, kai ėmė nuvilkinėti kelnaites;
  • Antroji, kai plėšė prezervatyvo pakelį;
  • Trečioji, kai skverbėsi.

Viskas įvyko gana greitai

Jam tai nebuvo pirmas kartas, tai technika negalėjau skųstis (tuo labiau, kad tada ir lyginti neturėjau su kuo). Tiesa, orgazmo nepajutau. Sekso metu jutau tempimą, o galvoje sukosi įvairios mintys: o kas bus toliau, būsim kartu ar ne? Taip, labiau rūpėjo santykių ateitis, o ne tai, kad dabar guliu vaikino lovoje, jis įsiskverbęs į mane juda. Dabar manau, kad tai ir sulaikė mane nuo pirmojo gyvenime orgazmo.

Ryte, eidama namo, džiaugiausi, kad nekraujavau, bet papilvėje jutau maudimą ir tarsi kažkokį oro burbuliuką ten. Vėliau, jau įgavusi patirties sužinojau, kad tai nutiko dėl oro patekimo skverbiantis. Ilgainiui, su tuo pačiu partneriu, išmokom to išvengti, patyriau savo pirmąjį orgazmą ir sekso metu nebegalvojau apie pašalinius reikalus, o tik apie vyrą, kuris su manimi miega.