Pirmas kartas man su Tomu

pagal | 2022/06/07

Ilgai svajojau apie savo pirmą kartą, daugybė mano draugių jau buvo praradusios nekaltybę ir kaskart mums visoms susitikus gyrėsi savo seksualiniu gyvenimu. Aš visada norėjau, kad mano kaip merginos pirmas kartas būtų ypatingas, turiu omenyje, kad visada svajojau apie pirmąjį seksą su ypatingu žmogumi.

Tomas buvo mano kaimynas, mes gerai sutarėme, tačiau niekad nebuvome artimi. Meluočiau, jeigu sakyčiau, jog aš jam esu neįdomi. Vasarą jis visada nužiūrinėja mano didelę krūtinę, o likus mums dviese, kas kartą stengiasi prisiliesti prie manęs. Tačiau, įsivaizduoti, kad mano pirmas kartas bus su juo, niekad nebūčiau pagalvojusi.

Iš esmės esu populiari tarp savo bendraamžių, daugelis jų norėtų mane padulkinti. Aš esu aukšta brunetė, mano krūtys yra C dydžio, nors jos yra pakankamai didelės, liemenuką nešioju retai, kadangi mėgstu, kai per marškinius matosi mano spineliai, kojos ilgos. Paauglystėje lankiau modelių mokyklą, bet vėliau nusprendžiau ją mesti.

Taigi tą vakarą mes su Tomu žiūrėjome filmą apie pagrobimą, jis neturėjo nieko bendro nei su seksu, nei su meile.

– Keista, kad iki šiol neturi vaikino. – pasakė jis.
– Nieko keisto, dar nesutikau savęs verto. Man dar ir pirmo karto nebuvo.
– Nebuvo pirmo karto? Ko tu lauki?– aš buvau apsvaigusi nuo vyno, o filmas buvo nuobodus.
– Aš laukiu ypatingos progos.

Pati nesupratau, bet staiga pajutau kažką pilvo apačioje, o mano makštis staiga sudrėko. Pradėjau kvėpuoti giliau ir pati nepastebėjau, kaip Tomo ranka jau lietė mano krūtį. Pirmą kartą leidau vaikinui liesti savo krūtis. Jis įkišo ją po mano marškiniais ir švelniai pradėjo minkyti mano paburkusį spenelį. Negalėjau valdyti savęs, jaučiau, kad tai ir bus mano pirmas kartas. Staiga Tomas apkabino mane per liemenį ir pradėjo bučiuoti mano lūpas, kaklą, judėdamas mano stangrių spenelių link. Ir štai jis jau laižė, kramtė mano spenelį. Iš mano lūpų girdėjosi švelnios aimanos, mano putė jau buvo šlapia ir man reikėjo, kad tvirtas penis į mane pirmą kartą įeitų ir išdulkintų.

– Nebijokm – švelniai į ausį sušnibždėjo man Tomas.
– Suprask… tai… man… pirmas kartas…

Ir aš pajutau, kaip jo pirštai atsidūrė mano putėje, jis dulkino mane pirštais, o aš rėkiau, rėkiau. Tomas neleido man baigti, jis nuplėšė nuo manęs mano marškinėlius ir mano sijoną. Ant manęs tebuvo mažytės raudonos kelnaitės. Tomas vėl laižė spenelius, bet šį kartą jo liežuvis judėjo žemyn. Staiga aš pajutau kažką šilto savo putėje, tai buvo jo liežuvis. O kaip jis mane laižė! Tai buvo mano pirmas oralinis seksas ir jis buvo tobulas. Staiga pajutau, kaip į mane įeina kažkas storo ir ilgo. Buvau šlapia ir tai padėjo Tomui įeiti iš pirmo karto. Aimanavau ir iš malonumo ir iš skausmo. Tomas judėjo lėtai, bet užtikrintai, jis kišo giliai, bet švelniai. Penis manyje buvo pirmą kartą ir tai buvo nuostabu. Man tai patiko, bet norėjau, kas jis judėtų greičiau. Sušnibždėjau jam į ausį: “Stipriau”. Ir Tomas priėmė iššūkį. Jo didžiulis penis užpildė visą mano putę. Pirmą kartą gyvenime pamačiau jo akis spindinčias aistra. Kuomet greitis buvo tiesiog nenupasakojamas, jis ištraukė savo penį ir išsiliejo tiesiai ant mano veido. Norėjau, kad jis baigtų, jaučiau, kad jis to vertas. Jo sperma buvo šilta ir nutekėjo mano skruostu. Ližtelėjau ją, mano pirmas kartas. Jis įvyko. Su Tomu. Mes gulėjom ir tylėjom.

Tomas padėjo savo ranką ant mano krūties ir pasakė:

– Ar pasiruošus pirmą kartą gyvenime man pačiulpt?

Aš buvau labiau nei pasiruošus, kai prieš save mačiau tokį didelį ir storą penį…