Šviestuvai, kurie pakeičia namų interjerą

pagal | 2022/05/12
Šviestuvai, kurie pakeičia namų interjerą

Pakabinami šviestuvai yra tokie šviestuvai, kurie apšviečia grindis, o ne sienas, priešingai nei šviestuvai, kurie kabo kambario viduryje ir suteikia aplinkos apšvietimą ar atlieka kaip advento žvakių funkciją, o ne sienų apšvietimą. Be to, kryptinis apšvietimas, pvz., Takelių žibintai, gali sušvelninti sienų spalvas. Lubiniai šviestuvai sukuria židinio tašką kambaryje su metalinėmis detalėmis, kurios atspindi šviesą ir šokinėja per kambarį, sukurdamos akinantį efektą.

Drąsa

Nebijokite būti drąsus su lubų apšvietimu. Jei norite didesnių kambarių, rinkitės drąsesnį kūrinį ir nebijokite netradicinio apšvietimo, tuo tarpu mažesniems kambariams galite rinktis kitus dizaino elementus. gerai suprojektuoti ir rankų darbo lubų šviestuvai gali paversti kambarį.

Geriausios apšvietimo koncepcijos

Pirmiau minėtos tendencijos turėtų padėti suprasti, ką galite nuveikti artimiausiais metais naudodami savo namų apšvietimą, ypač jei renovuojate ar statote naujus namus. Geriausios apšvietimo koncepcijos yra tos, kurios jums jau patinka ir puikiai tinka jūsų namuose. Apšvietimo ekspertai teigia, kad tendencijos apima brangakmenių atspalvių ir įkvėptus kūrinius, retro šviesas ir abažūrių naudojimą.

Rey Barreau lemputes ir šviestuvus pavadino madinga tendencija, nes šviesą gali apgaubti vienas apvalus skėtis, nedidelis pakabinamas žibintas ar grupė lempučių, uždengiančių lemputes.

Lubiniai šviestuvai

Iš esmės liustra yra lempa, kabanti nuo lubų. Šviestuvai yra elegantiškesni ir pigesni nei kiti vidiniai šviestuvai ir dažnai naudojami patalpose, kaip tai matyti čia, oficialiame valgomajame.

Jei kada nors matėte liustra su pakabinama šviesa ant valgomojo stalo, turite kitų galimybių, įskaitant takelių apšvietimą ar stygų pakabukus. Panašaus stiliaus ir šviesos, pakabinami žibintai dažnai painiojami su šviestuvais. Tačiau dauguma pakabinamų lempų yra suprantamos kaip šviestuvai, net jei jie iš tikrųjų yra pakabos ar šviestuvai.

Nors tradicinės šviestuvo įvaizdis apsiriboja pakabinamomis lempomis su keliomis rankomis, šviestuvais, perlais ir kristalais virš galvos, šiuolaikiniai ir šiuolaikiniai šviestuvai yra sukurti taip, kad naujai ir novatoriškai būtų permąstytas tradicinis „liustra“ apibrėžimas.

Apšvietimo funkcija jūsų namuose

Prieš priimdami kambario šviestuvų dizaino pareiškimą, geriausia apsvarstyti jo apšvietimo funkciją jūsų namuose. Pavyzdžiui, pakabukas virtuvėje gali atrodyti patraukliai, tačiau pagalvokite, kiek šviesos jis suteiks ir ar jums reikia derinti kelių tipų žibintus, kad būtų pasiektas optimalus ryškumas. Jūsų norimas stilius lemia, ar jūsų liustra turi būti su metaline apdaila, stiklu ar spalva, derinančia ar kontrastuojančia su aplinkiniais baldais ir kitais įrenginiais.

Dekoro papildymas

Tinkamas apšvietimas gali būti labai naudingas ir lengva sukurti nepriekaištingą apšvietimą kiekviename jūsų namų kambaryje.

Naudodami įvairius šviestuvus, medžiagas, paviršius, spalvas, prekės ženklus ir lubų šviestuvus, tikrai rasite tai, kas patraukia akį ir papildo jūsų dabartinį dekorą. Nuo stilingų lubų šviestuvų fojė iki pakabinamų šviestuvų, koridorių ir sieninių šviestuvų – mūsų platus fojė ir koridoriaus šviestuvų pasirinkimas palieka neišdildomą įspūdį jūsų svečiams.

Subalansuota ir maloni atmosfera

Šio tipo netiesioginis apšvietimas, esantis apatinių ir puodinių lempų pavidalu, gali būti naudojamas beveik bet kurioje namo patalpoje. Jei jūsų namų apyvokos kambariui reikalingas darbo vietos apšvietimas, takelio apšvietimas ir pakabinami šviestuvai gali užtikrinti aukščiausią apšvietimą. Apšvieskite svetainę šviesos sluoksniu, kuris apšviečia visus keturis kampus, kad sukurtumėte subalansuotą ir malonią atmosferą.

Reguliuokite šviesą vakare

Vakare ir toliau perjunkite šviesos diodų darbo žibintus į ryškiai baltą, o perjunkite į išsklaidytą šviesą iš tamsesnių lempų, sukurtų su šiltomis matinėmis lemputėmis, suteikiančias kambariui jaukumo. Apsvarstykite įvairius šviesos šaltinius, tokius kaip sieniniai ir skalbimo žibintai; viskas priklauso nuo jūsų šviesų erdvės ir atstumų. Apšvietimas gali būti tiekiamas iš kelių šaltinių, o ne tik iš vienos centrinės šviesos.

LED lemputės

Jei planuojate užsisakyti 12 V LED lemputę, kuri pakeistų dabartinę jūsų RV lemputės lemputę, galbūt norėsite užsisakyti keletą skirtingų spalvų ir temperatūros bandymo variantų. Pasitarkite su specialistu, kad įsitikintumėte, jog naudojate reikiamą galią ir ar jūsų apšvietimo derinys tinka jūsų kambariui. Taip pat galite sutaupyti pirkdami šviestuvą, skirtą LED arba CFL lempoms.

Vienas iš šios technologijos privalumų yra tas, kad jums nereikia pirkti išmaniųjų lempučių, kad šios lemputės veiktų, todėl pigiau pakeisti žibintus jūsų namuose. Jei planuojate atlikti darbą patys, peržiūrėkite šviestuvo diegimo vadovą arba mūsų diegimo žibintų vadovą. Nesvarbu, ar norite atnaujinti savo kemperio lemputes, ar išjungti visą žibintų sistemą, tikiuosi, kad šis pranešimas nukreips teisinga linkme.

 Pabaigai

Jei turite virtuvės salą ar pusryčių zoną, galite ją apšviesti pakabinamu šviestuvu arba liustra. Šviestuvus lengva įjungti ir išjungti, todėl, jei norite apšvietimui suteikti naujos išvaizdos, galite juos naudoti taip dažnai, kaip jums patinka.

Šaltinis: bijunai-prienamo.lt