Kaip kartą ir visiems laikams atsikratyti ūselių: efektyviausi būdai

pagal | 2022/05/11
Kaip kartą ir visiems laikams atsikratyti ūselių: efektyviausi būdai

Ūsai tinka tik Johnny Deppui, Charlie Chaplinui ir Pavelui Zibrovui. Tačiau merginai veido plaukai nėra pasididžiavimo priežastis (Frida Kahlo yra išimtis). Tačiau jei virš lūpos pastebėjote mažus plaukelius, nenusiminkite. Mes žinome, kaip visam laikui atsikratyti ūselių.

Ar galima pašalinti ūselius mergaitėms

Jei plaukeliai virš viršutinės lūpos ploni ir vos pastebimi, neskubėkite jų šalinti. Tokiais atvejais yra kitas būdas, kurį aptarsime toliau. Tačiau, jei ūseliai yra pastebimi ir sukelia moralinį diskomfortą, juos galima pašalinti. Ir geriau pasirinkti metodą, kuris kartą ir visiems laikams pašalins problemą arba bent jau leis apie tai pamiršti ilgam tai gali būti ūselių šalinimas lazeriu ar kitas jūsų pasirinktas būdas.

Mažų plaukų virš viršutinės lūpos skusti negalima, tai tik pablogins situaciją. Vietoj to geriau naudoti:

 • pincetai;
 • epiliacijos vašku arba cukrumi metodai;
 • fotoepiliacija;
 • lazerinis epiliavimas;
 • ūselių šalinimas su sriegiu.

Profesionalūs ūselių šalinimo būdai

Norint pasirinkti tinkamą plaukų šalinimo virš viršutinės lūpos būdą, geriau pasikonsultuoti su specialistu. Jis nustatys nepageidaujamų plaukelių augimo priežastį ir parinks individualias priemones kovai su problema.

Tarp šiuolaikinių būdų, kaip amžinai atsikratyti ūselių: elektro, lazerinė ir fotoepiliacija.

Pirmuoju būdu plaukų folikulai yra veikiami silpnos srovės, dėl to plaukai sunaikinami. Tai atmeta galimybę atnaujinti jų augimą. Šio metodo trūkumas yra tai, kad elektrolizė trunka ilgai. Faktas yra tas, kad srovė vieną plauką veikia maždaug dvi minutes. Tačiau yra ir metodo privalumų – jis neskausmingas ir laikomas patikimiausiu amžiams atsikratyti nepageidaujamų plaukelių.

Veiksmingesnis, bet ne toks efektyvus būdas yra plaukų šalinimas lazeriu. Juo kosmetologė lazerio spinduliu veikia plaukų šaknis. Tai palaipsniui sunaikina plaukų stiebus, tada folikulus. Palyginti su elektrolize, šis metodas gali užtrukti ilgiau, nes reikia atlikti keletą seansų 2-3 savaičių intervalu.

Kitas nepageidaujamų veido plaukų šalinimo būdas – fotoepiliacija. Šviesos srautai, naudojant blykstės lempą, veikia plaukų folikulus, palaipsniui juos sunaikindami. Skirtingai nuo ankstesnių metodų, fotoepiliacija lengviau susidoroja su šviesiais ūsais, tačiau raudonus ir žilus plaukelius geriau pašalinti elektra. Ši procedūra turi daugybę kontraindikacijų, todėl geriau pasitarti su gydytoju.

Virš lūpos esančius plaukelius taip pat galite pašalinti sriegiu, vašku ar cukrumi, tačiau šie metodai nėra tokie geri. Pirma, po procedūrų ant lūpos pastebėsite sudirginimą, o tai reiškia, kad galite pamiršti ryškius lūpų dažus. Antra, kol dirginimas praeis, plaukai pradės augti.

Kaip visam laikui atsikratyti ūselių?

Jei ūseliai gana ploni, galite jų atsikratyti patys. Sprendžiant iš atsiliepimų moterų forumuose ir tinklaraščiuose, liaudies gynimo priemonės padės tai padaryti.

Veiksmingiausias mišinys ploniems plaukams šalinti yra alkoholio mišinys. Jai reikia du kartus per dieną sutepti vietą virš lūpos, kad ūseliai būtų pašalinti visam laikui.

Alkoholio mišinio sudedamosios dalys:

 • alkoholis – 35 g;
 • jodas – 2 g;
 • amoniakas – 5 g;
 • ricinos aliejus – 5 g.

Jei plaukeliai vos pastebimi, juos šalinti nėra prasmės – ūselius galima tiesiog pašviesinti. Tai padaryti gana paprasta. Procedūrai reikės kelių ingredientų:

 • vandenilio peroksidas 6% – 100 g;
 • hidroperitas – 2 tabletės;
 • amoniakas – 5 lašai;
 • šiek tiek miltų.

Sumaišykite komponentus iki purios būsenos ir 10 minučių padėkite ant ūselių. Nuplaukite šiltu vandeniu. Pakartokite procedūrą po 2 dienų. Pastebimas efektas pasirodys po trečios procedūros.

Atsargiai: naudojant šį metodą kyla nudegimų pavojus. Jei nuspręsite pašviesinti ūsus, iš anksto patikrinkite plaštakos odos reakciją. Nudegimas dažnai atsiranda, kai produkto koncentracija yra netinkama.

Šaltinis: epil.lt