Seksas per pirmą pasimatymą

pagal | 2021/04/20

Seksas per pirmą pasimatymą dar daug kam atrodo kaip tabu. Tačiau vienaip ar kitaip tai yra aktualu daugeliui. Dažniausiai pirmas pasimatymas seksu pasibaigia tiems kas susipažino per sekso pažintis internetu. Tokių žmonių yra tikrai nemažai, vien Lietuvoje kiekvieną mėnesį dešimtys tūkstančių vienišų merginų ir vaikinų ieško sekso partnerių sex pažinčių svetainėse. Nemaža dalis jaunimo taip pat pažinčių ieško specializuotose svetainėse.

[irp]

Anoniminės apklausos atskleidžia, kad pirmas pasimatymas seksu baigiasi maždaug kas dešimtai porai. Tai nėra daug, nes dauguma žmonių Lietuvoje vis dar yra saistomi visuomenės stereotipais ir vengia atsiduoti aistrai, vien dėl minties “ką apie mane pagalvos?”. Vakarų šalyse pirmasis pasimatymas seksu baigiasi kur kas dažniau. Panašios tendencijos galioje ne tik seksui per pirmą pasimatymą, bet ir sekso prekių naudojime. Statistika byloje, kad dvi iš trijų amerikiečių namuose turi vibratorių, Lietuvoje vibratorių ar kitą sekos žaisliuką galima rasti pas mažiau nei 10 procentų visų moterų (nuo 18 iki 65 metų amžiaus).Vieno populiaraus vyrams skirto žurnalo skaitytojai pasisakė šiuo aktualiu nūdienos klausimu. Pažiūrėkimė ką apie merginą su kuria permiegojo per pirmą pasimatymą sako vaikinai (nuomonės ganėtinai skitingos):

[irp]

 1. Jonas, 26 metų.
  Man dar neteko mylėtis per pirmą pasimatymą. Iš dalies norėčiau, kad taip nutiktų, bet pripažystų, kad po to į merginą žiūrėčiau kiek kitaip. Man patinka merginos kurios savo saugo ir vertina labiau nei kitos. Smagu būnant su mergina jausti, kad šalia tavęs tikrai įpatingas žmogus, kurį turėti gali toli gražu ne kiekvienas.
 2. Mantas, 23 metų.
  Manau karštas merginas vaikinai myli nepriklausomai nuo to kada su jomis permiega.
 3. Dalius, 38 metai.
  Nemanau, kad sekas per pirmą pasimatymą gali sugriauti ateities santykius. Vaikinams daug svarbiau, kad mergina pasitikėtu savimi, būtų išvaizdi ir panašiai. Manau, kad seksas per pirmą pasimatymą tai ne silpnybė, o stiprybė. Juk nekiekviena mergina gali imti iš gyvenimo tai ko nori.
 4. Adomas, 28 metai.
  Nieko blogo tame nematau.
 5. Paulius, 33 metai.
  Teko tai patirti ir norėčiau vėl. Kas nori su manim į pasimatymą?
 6. Stepas, 26 metų.
  Manau jei pajutote ryši ir didžiulę traukę tai nereikėtų savęs varžyti. Velniop visą pasaulį, jei tu to žmogaus nori čia ir dabar – reikia daryti viską, kad taip ir atsitiktu. Su savo mergina permiegojau per pirmą pasimatymą ir mes jau trys metai kartu.[irp]
 7. Rimas, 25 metai.
  Mes su žmona taip ir padarėm!
 8. Lukas, 29 metai.
  Man visada labai patinka seksas per pirmą pasimatymą. Jis turi kažkokios paslapties ir magijos savyje.
 9. Linas, 28 metai.
  Tikrai ir toliau susitikinėčiau. Jei mes mylimės jau per pirmą pasimatymą vadinasi yra ungnelė, tai kam ją gesinti ateityje, ypač jei seksas buvo geras.
 10. Ričardas, 32 metai.
  Tikriausiai galėčiau ir toliau susitikinėti, bet nemanau, kad ji man atrodyti tokia pat karšta.