Priežastys, kodėl neturėtumėte pirkti POS monitorių iš užsienio

pagal | 2022/10/26

POS monitoriai – įrenginiai, be kurių klientų aptarnavimas būtų kur kas sudėtingesnis. Tačiau pradedantiems verslininkams neretai POS monitorių kaina gali pasirodyti kiek didelė, todėl pasitaiko, kad kai kurie nusprendžia ieškoti pigesnių alternatyvų. Žinoma, kas ieško, tas randa, tačiau ar nekyla rizika perkant iš neaiškių pardavėjų. Pasitaiko, kad kai kurie bando sutaupyti ir perka iš užsienio, tačiau toks pasirinkimas nėra nei saugus, nei padedantis sutaupyti.

Ilgas siuntimas

POS monitoriai Lietuvoje pristatomi greitai ir be jokių nesklandumų, tuo tarpu perkant juos iš užsienio tenka ne tik ilgai laukti, kol jie bus pristatyti, bet ir apskritai spėlioti, ar jie bus atvežti. Deja, bet perkant POS monitorius iš užsienio, tenka susitaikyti su per daug ilgu siuntimu.

Brangus siuntimas

Kita priežastis, kodėl neturėtumėte pirkti POS monitorių iš užsienio, tai brangus siuntimas. Lietuvoje POS monitoriai ne tik greitai pristatomi, bet ir už nebrangią kainą. O kartais net visai nemokamai. Tad pirkti iš užsienio tikrai neapsimoka dar ir dėl siuntimo kainos.

Dar brangesnis grąžinimas

Na, o ką jau kalbėti apie tai, kad brangiai kainuoja ne tik prekės siuntimas, bet ir grąžinimas. Žinoma, grąžinti reikės tik tuo atveju, jei prekė netiks. Tačiau perkant internetu iš užsienio, tuo labiau, jei pardavėjas nėra žinomas, net nereikia klausti, ar prekė tiks. Greičiausiai ne tik netiks, bet ir bus sudėtinga susigrąžinti pinigus.

Neaiški kokybė

Pirkdami iš užsienio, vargu, ar žinosite, kokios kokybės prekė atkeliaus. Ir, deja, jei POS monitoriai nebus kokybiški, vargu, ar galėsite juos tinkamai panaudoti darbui. Tad ne be reikalo sako, jog taupantys moka daugiau.

Kainos panašios

Kita priežastis – kainos beveik nesiskiria. Jei norite įsigyti kokybišką POS monitorių, mokėsite tiek pat, kiek mokėtumėte Lietuvoje. Na, o jei ieškosite pigesnių alternatyvų, tuomet pasiruoškite siurprizams, nes prekės nebus nei kokybiškos, nei tinkamos darbui.

Asortimentas nesiskiria

Kai kurie ieško prekių užsienyje, nes mano, kad Lietuvoje asortimentas mažesnis, tačiau tai nėra tiesa. Turime daug gerų parduotuvių, tereikia skirti laiko paieškai.