Kur žmonės ieškos sekso partnerių?

pagal | 2021/08/10

Esant ne itin nepalankiai ekonominei situacijai Lietuvoje daug jaunų žmonų renkasi emigranto duoną. Dėl to ne tik mažėja darbingo amžiaus žmonių skaičius, kyla įvairių ekonominių ir politinių problemų, bet taip pat vis sunkiai susirasti tinkamą partnerį.

Vieni savo antrosios pusės neieško ir tiki atsitiktinumais, kitiems labiau patinka savo gyvenimą kontroliuoti todėl ieško skelbimuose, tretiems ilgalaikiai santykiai yra neįdomus, todėl jie ieško vienadienių nuotykių, o jų kompiuterio ekranuose dažniausiai sex skelbimai, kurių dėka vienkartinius partnerius susirasti nėra sunku.


Skaitykite -> Pirmo karto istorijas


Ankstesnių metų statistika rodydavo, jog sekso skelbimų portaluose gerokai daugiau vyriškosios lyties atstovų skelbimų, tačiau pastaruoju metu daugelyje kokybiškų sekso skelbimų portalų skelbimų skaičius pagal lytis yra susivienodinęs, kai kur net vyrauja dailios lyties atstovės. Akivaizdu žvelgiant į skelbimų skaičių, kad seksas yra aktualus abiejų lyčių atstovams.

Tačiau net ir suvienodėjus sekso skelbimų skaičiui, šiokių tokių skirtumų yra. Moterims ir merginoms rūpi ne tik seksas, bet ir santykiai, bendravimas. Tuo tarpu vaikinų, kuriuos tai domintų – gerokai mažiau. Tačiau pastarieji dažnai už maloniai praleistą vakarą skelbime nurodo galintys atsidėkoti. Dažniausiai tai piniginės dovanos ar vertingi daiktai. Kadangi yra pasiūla, yra ir paklausa, tad kai kuriu merginų sekso skelbimai atviri – už praleistą vakarą prašoma atsilyginimo.

[irp]

Sekso skelbimai, kuriuose siūlomi ar prašomi atlygiai gali būti vertinami dvejopai: vieniems tai normalu, juk už malonumą visada tenka susimokėti, kitiems tai tolygu prostitucijai, tačiau kaip yra iš tiesų priklauso nuo pačių skelbimų autorių ar jų skelbimų susidomėjusių žmonių.

Didžiausia sekso skelbimų portalų problema laikomi dirbtiniai skelbimai, kurie yra dedami su klaidinga informacija, svetimomis nuotraukomis. Tokių skelbimų tikslas – kerštas, paika pramoga ar neturėjimas ką veikti, todėl daugelis sex pažinčių portalų savo paslaugas apmokestinę. Portalų savininkai yra prasitarę, kad net ir simbolis poros litų mokestis sumažina netikrų sekso skelbimų skaičių kelis kartus.

[irp]

Vyresni žmonės į sekso skelbimus žiūri skeptiškai, įžvelgia daugybę pavojų, tačiau iš tiesų sekso skelbimų portalų paslaugomis naudojasi palyginti nedaug nusikalsti suinteresuotų žmonių ir tokio tipo portalai retai minimi teismų bylose.

Deja, tenka sutikti su daugeliu skeptikų, bet sekso skelbimai iš tiesų yra lengvai prieinami ir nepilnamečiams. Skelbimų portalai nėra pajėgus įsitikinti kitoje tinklo pusėje sėdinčio asmens amžiumi, todėl sekso skelbimų peržiūrėjimas yra pačių asmenų problema. Apsaugoti vaikus nuo sekso skelbimų turėtų patys tėvai ar prižiūrėtojai, kadangi tik tinkamas švietimais apsaugo vaikus nuo psichologinių traumų ar kitokių problemų, kurias, teigiama, gali sukelti erotinis turinys. Bene lengviausias būdas apsaugoti vaikus nuo netyčinio užėjimo į sekso skelbimų portalus yra tam tikrų interneto svetainių blokavimas, kurį galima atlikti naudojant vaikams apsaugoti skirtomis kompiuterinėmis programomis.

[irp]

Sekso skelbimai suinteresuotiems asmenims yra geras ir lengvas būdas rasti partnerius vienai ar kelioms naktims, tačiau pačiu geriausiu sekso partnerių turėtų būti nuolatinė antroji pusė.