Ką apie seksą per pirmą pasimatymą mano vyrai?

pagal | 2021/07/03

Daug gandų ir lengendų sklando apie seksą per pirmą pasimatymą. Dalis jų tiesa, bet kaip dažnai būna su gandai – didžioji dalis tėra nepagrįstos šnekos, žmonių kurie nežino ką kalbą. Sex pažinčių svetainė pristato vyriškosios auditorijos tyrimo rezultatus. Čia pateikiame penkiolikos atsitiktinių vyrukų atsakymūs į klausimą “kaip jūs žiūrite į merginą kuri atsiduoda per pirmą susitikimą?”.

Darius, 35m.
Su savo buvusia mergina permiegojau per mūsų pirmą pasimatymą (tai buvo pirmas kartas). Kartu mes išbuvome daugiau kaip septynis metus. Manau tai viską pasako.

Deividas, 36m.
Nerekomenduočiau to merginoms. Joks vaikinas po to Jūsų tikrai nebegerbs. Aš jau kelis metus ieškau padorios merginos kuri galėtu susilaikyti nuo sekso bent kelias, pirmas pažinties savaites. Tai ganėtinai sudėtinga kai tau ir potenciolioms partnerėms daugiau nei trisedešimt metų.

[irp]

Saulius, 40m.
Viskas priklauso nuo merginos, bet į 9 iš 10 tokių aš jau nebežiūrėčiau kaip į būsimą žmoną.

Denisas, 28m.
Nematau tame nieko blogo, jei abudu to nori tai pirmyn. Gal būtų ir kiek keista per pirmą pasimatymą, bet jei nuotaika tinkama ir yra noras, tai kodėl gi ne? :) Juk gyvenam tik vieną karą!

Justas, 36m.
Subrende vyrai ieško damų. Tokių damų kurios gali būti damomis ir nešokti į lovą pirmai progai pasitaikius. Aš negaliu gerbti lengvai prieinamų moterų.

Andrius, 29m.
Tai nebūtinai yra blogai. Kaip džentelmenas aš visada leidžiu moteriai nuspręsti ar ji nori, kad viskas baigtusi seksu. Mano požiūris į merginą nesikeičia nuo to kada mes permiegam.

[irp]

Giedrius, 22m.
Jeigu patinkate vienas kitam, tai kodėl gi ne! Aš tikrai nieko neturiu prieš merginas, kurios permiega per pirmą pasimatymą. Manau ir jos apie mane blogai negalvoja :)

Darius, 40m.
Tai priklauso nuo to koks tai pasimatymas buvo ir kaip abidvi pusės jaučiasi. Manau kovoti su abipuse trauka yra tiesiog kvaila.

Kristijonas, 25m.
Iš patirties saukau, kad sekso per pirmą pasimatymą nebūna. Daugiausiai ką gauni tai tik oralinis. Tiesiog taip jau yra ir nematau reikalo apie tai diskutuoti.

Audrius, 35m.
Teko permiegoti su mergina per pirmą pasimatymą. Viskas baigėsi kelis metus trukusia draugyste, bet dėja viskas anksčiau ar vėliau baigiasi.

[irp]

Jonas, 22m.
Susitikinėju jau tris metus su mergina. Mes permiegojom per pirmą pasimatymą

Markas, 33m.
Vakinai permiegos su bet kuo per pimą pasimatymą – tai faktas. Ir ką gali pasakyti vaikinas apie merginą kuri pasielgia taip pat? Kas mes tokie, kad vienas kitą teistume?

Steponas, 48m.
Galiu tik pasidalinti savo patirtimi, aš permiegojau su mergina per pirmą pasimatymą, kitą dieną ji atsikraustė pas mane. Taip laimingai gyvenome 7 metus, tada susituokėme ir dar 10… Taigi kartu jau 17 metų. Auginame dukrą kuriai dabar 15 metų.

Justas, 32m.
Jei tave traukia tas žmogus, tai nemata nieko blogo tame, kad jūs permiegate.

[irp]

Vilius 34m.
Manau viskas priklauso nuo situacijos. Jei man pasirodys, kad ji to nori, aš eisiu iki galo ir permiegosiu su ja. Taip mes teoriškai būsim pasinaudoja vienas kitu seksui. Jei vėliau dar trauksim vienas kitą tai ir susitikinėsim. Jei ne – mums visada liks tas vienos nakties nuotykis (kas irgi nėra blogai).