Veterinarų patarimai renkantis šunų maistą

pagal | 2023/01/19

Tikriausiai pati didžiausia nauda, kurią galite padaryti savo augintiniui, tai paklausyti specialistų patarimų, kaip turėtų būti maitinamas šuo. Daugelis pasiskaito įvairius netikslius straipsnius ir pagal tai susidaro netinkamą nuomonę ir taip pradeda maitinti savo šunį, kuris ilgainiui pasikeičia vien dėl netinkamo maisto ir netinkamo jo maitinimo. Todėl šiame straipsnyje pateikiame veterinarų nuomonę ir pastebėjimus, kurie lengviau leis apsispręsti, kokį maistą rinktis ir duoti pačią didžiausią naudą savo šuniui.

Koks maisto kiekis reikalingas šuniui?

Tie, kas turi patirties šunų auginime gali tikrai pasakyti, kad daugelis šunų yra nepasotinami, nes jie visada žiūri gailiomis akimis ir laukia, kada nukris bent menkas kąsnelis. Tačiau tikrai nereikia pasiduoti jų manipuliacijoms ir pats geriausias sprendimas juos maitinti pagal grafiką tris kartus per dieną ir retkarčiais palepinti skanukais, aišku, tik ne tokiu maistu, kurį valgo žmonės, o skirtų šunims. O kiek teisinga duoti šuniui maisto priklauso nuo šuns dydžio, kokio jis yra amžiaus, tad dažnai porcijos yra skirtingos. Pats geriausias sprendimas yra skaityti informaciją ant pakuotės, nes ten yra nustatytos ribos, kiek patartina duoti per dieną.

Kaip pasirinkti tinkamą maistą?

Tikriausiai iš tokios gausybės pasirinkimų padaryti apsisprendimą yra pakankamai sunku, todėl geriausia renkantis šunų maistą atkreipti dėmesį į kokybiškumą. Tik kokybiškas maistas gali suteikti pačias geriausias medžiagas šuniui. Vienas iš pasirinkimų gali būti Carnilove ėdalas. Vien pasižiūrėjus į šio maisto sudėtį matysite, kad ten sudėtis yra pritaikyta šunims ir nėra nei vieno ingrediento, kuris jiems netiktų. Gaunant tokį maistą šuo bus sveikesnis, gyvens ilgiau, o jūs būsite ramūs, kad galėjote jam suteikti visavertį gyvenimą.

Ar nėra brangu pirkti kokybišką maistą?

Labai dažnai yra apsigaunama, jeigu yra pasirenkamas nekokybiškas maistas. Jo augintiniui reikia kur kas didesnio kiekio nei, kad renkantis kokybišką, nes turi žymiai daugiau naudingų medžiagų ir šuo yra kur kas ilgiau pasisotinęs, nei kad ėdant nemaistingą ėdalą. Tad per ilgą laikotarpį nekokybiškam maistui yra išleidžia žymiai daugiau, nei kad renkantis geros kokybės. Tad jeigu norite sutaupyti tikrai labiau apsimoka rinktis geresnį maistą, nes džiaugsis ne tik jūsų piniginė, bet ir augintinis.