Sodo medžių priežiūros taisyklės ir patarimai

pagal | 2023/04/25

Jeigu turite sodą, tikėtina, kad jame bus nors vienas medis, kuris ne tik džiugina regą, tačiau taip pat ir skonio receptorius nuostabusis vaisiais. Tiesa, auginti medžius gali būti ne taip paprasta kaip atrodo. Nors jiems nereikia labai daug priežiūros, tačiau bent jau minimali yra privaloma. Svarbiausia yra kuo geriau pažinti tuos medžius, kurie yra auginami ir galėsite būti tikras, kad jie džiugins jus visomis prasmėmis.

 

STIHL sodo technika internetu yra labai įvairi, tad nesunkiai rasite įrangas, kurios leis Jums kur kas paprasčiau pasirūpinti ne tik medžiais, tačiau ir visa sodo arba daržo erdve. Svarbiausia yra gera kokybė, kuri tarnauja daug metų ir džiugina funkcionalumu.

 

Medžių genėjimas

 

Šiam darbui atlikti yra būtini grandininiai pjūklai , kurie dažniausiai visomis prasmėmis džiugina pačia geriausia kokybe. Žinoma, reikėtų atminti, kad tik gera įranga neužtikrins, kad genėjimo darbai bus atliekami tinkamai. Ta yra, pirmiausia reikia detaliai sužinoti kaip turi būti genimas medis, o tik su tada su geru pjūklu atlikti darbus.

 

Baltinimas

 

Medžiai taip pat turi ir baltinami. Tai gal padėti išvengti kenkėjų, kure ne tik gadina medžio išvaizdą, tačiau taip pat ir jo gyvybę, žinoma, augalas nebeatrodo gražiai. Svarbu, kad baltinimo metu būtų naudojamos geros kokybės kalkės, o dėl reikia tartis su specialistu.

 

Tręšimas ir mulčiavimas

 

Daugeliui medžių reikia daugiau medžiagų nei jis gauna iš gamtos. Ypač tokiu atveju, kai yra tikimasi didelio derliaus. Tuomet, žinoma, puikiai pasiteisina tręšimas bei mulčiavimas nupjauta žole, kurioje yra labai daug naudingų medžiagų.

 

Apsauga nuo kenkėjų

 

Galiausiai, greta baltinimo taip pat siūlome detaliau domėtis kitomis apsaugomis nuo kenkėjų. Tokiu atveju medžiai Jums tikrai labai ilgai tarnaus. Svarbiausia yra detaliau domėtis medžiagų poveikiu ir kokiam augalui jos tinka.

 

Esame tikri, kad po poros metų bus galima džiaugtis nuostabiu sodu, kuriame augs labai daug medžių. Svarbiausia yra kuo geriau pažinti kiekvieną ir rezultatas pranoks lūkesčius.