Gertuvė yra madinga, patogi ir praktiška. Žinoma, jei pasirinksite tinkamą modelį.
Daugumos pirkėjų klaida yra ta, kad jie žiūri į korpuso spalvą, dizainą ir prieinamumą, tačiau nepaiso tikrai svarbių kriterijų. Jei nenorite švaistyti pinigų, patariame perskaityti šį straipsnį. Surinkome svarbias rekomendacijas ir radome tinkamų gertuvių variantų.
Gertuvės medžiaga
Saugiausia medžiaga, kuri nereaguoja su skysčiais.
- Metalinės gertuvės – maistinis plienas, aliuminis arba nerūdijantis plienas.
Gamintojai gamina dešimtis skirtingų gertuvių rūšių, turinčių skirtingą paskirtį. Jos skiriasi dydžiu, dizainu ir savybėmis.
- Kasdieniniam naudojimui – įprastos gertuvės, lengvai telpa į kuprinę ar krepšį.
- Sportuojantiems – lengvos ir kompaktiškos gertuvės su dangteliu, leidžiančiu greitai pasiekti vandenį.
- Dviratininkams – šiek tiek suplota gertuvė, skirta standartiniam dviračio laikikliui arba su specialiu tvirtinimo žiedu.
- Fitnesui – su skyriumi vaisiams, tiems, kurie laikosi dietos ir ruošia sveikus užkandžius.
- Su termoso funkcija – nuo įprastų termosų skiriasi tik tuo, kad galima gerti tiesiai iš gertuvės.
Jei reikia gertuvės geriamam vandeniui, nebūtina pirkti itin lengvos gertuvės – tiks ir paprasčiausia iš kokybiškos medžiagos (plieno).
Gertuvės tūris
- Mažas – apie 400 ml. Puikus pasirinkimas studentui. Užpildytas buteliukas sveria mažai.
- Vidutinis – apie 700 ml. Optimali apimtis aktyviai sportuojantiems ir nepakeičiamas moterims, lankančioms sporto salę – daugiau jums tiesiog nereikia.
- Didelis – apie 1000 ml. 1 litro sportinės gertuvės patenkins vyro poreikius sporto salėje ir puikiai pasitarnaus žygyje. Jei esate įpratę skaičiuoti išgeriamo skysčio kiekį, atidžiau pažiūrėkite į metalines vandens gertuves su žymomis.
Taigi, jūs pasirinkote keletą gertuvių iš geros medžiagos, jums reikalingo funkcionalumo ir pakankamo tūrio. Kaip padaryti galutinį pasirinkimą? Pagrindinis kriterijus yra naudojimo paprastumas. Tačiau norint suprasti, ar gertuvė bus patogi naudoti, teks atsižvelgti į daugybę niuansų.
Kompaktiškumas
Parametras neturi reikšmės, jei gertuvę pasiimsite su savimi į automobilį, bet labai svarbu, jei turite jį nešiotis patys. Nepatingėkite ir išmatuokite laisvą vietą kuprinėje ar krepšyje.
Ergonomika
Perkate gertuvę dviračiui? Ieškokite modelio su tinkamu laikikliu. Norite vandens pasiimti į automobilį? Įsitikinkite, kad metalinė gertuvė tilps puodelio laikiklyje prietaisų skydelyje. Kitas aspektas, susijęs su ergonomika, yra tai, kaip gertuvė telpa rankoje.
Atkreipkite dėmesį į modelius su neslystančia danga – jie tikrai apsaugos buteliuką nuo kritimų. Norite apsidrausti dar daugiau? Paimkite modelį su anatominiais įdubimais pirštams.
Koks skirtumas, kad gertuvė puikiai telpa rankoje, jei negali iš jos atsigerti, neišliejus skysčio nuo galvos iki kojų? Atidžiau pažvelkite į modelius su skirtingų tipų dangtelių atidarymu.
- Su atlenkiamu dangteliu – atidarykite lengvu mygtuko paspaudimu ir užsukite taip pat. Dangtis visiškai uždaro gertuvę ir visada išlieka švarus.
- Su srieginiu dangteliu – patikimiausia ir nepatogiausia, kai norisi greitai atsigerti vandens. Jei įmesite gertuvę į kuprinę, viskas liks sausa.
- Su šiaudeliu – tikra dovana dviratininkams ir bėgikams, kuriems reikia atsigerti. Vienintelis minusas yra tas, kad vamzdelį teks dažnai plauti.
Tikimės, kad šis straipsnis padės išsirinkti gertuvę.